Madhya Pradesh دولت کلاه هزینه برای فوریه و مارس و سرزنش مرکز

این Madhya Pradesh دولت تحمیل کرده است 50 درصد سقف هزینه برای فوریه و مارس جز ملزومات از قبیل حقوق و دستمزد و کمک هزینه تحصیلی برای دیدار با درآمد کمبود انتظار می رود پس از مرکز کاهش می یابد و سهم خود را از مرکزی مالیات توسط یک درصد با توجه به یک دایره.

یک دولت رسمی بود که حاضر بود به نام گفت: سقف تحمیل شد 10 ٪ در سال های گذشته. رسمی به سه دلیل پشت دولت را دستور به محدود کردن هزینه ها.

او گفت که درآمد کمبود تومان 14,233 کرور بعد از مرکز کاهش سهم دولت به 41 درصد در برابر زودتر 42 درصد در موقت توصیه های 15 کمیسیون امور مالی.

دوم محدودیت های مالی که دولت به اجرا در فاز دوم مزرعه چشم پوشی وام (وام تا 100,000 تومان) از ماه دسامبر سال 2018 است. و سوم کمتر از پیش بینی تولید درآمد در بودجه قبلی.

بخش امور مالی صادر داخلی مدیریت مالی بخشنامه به تمام ادارات در 11 فوریه گفت که تنها نیمی از unspent پول را می توان در دو ماه گذشته از زمان سال مالی است.

سقف می تواند نقض می شود تنها در صورتی که ادارات باید برای انجام اجباری هزینه های حقوق و دستمزد و کمک هزینه, کمک هزینه تحصیلی و مهم دولت طرح.

نظم همچنین اظهار داشت که وجود خواهد داشت بدون تایید برای برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی و دیگر برنامه های دولت در پنج ستاره هتل ها و وجود دارد خواهد بود ممنوعیت پرداخت پس از هفت روز از این جهت اگر این بخش را خریداری اسباب بازی ها و وسایل نقلیه قبل از سفارش از بخش مالی.

“بخش امور مالی این بخشنامه در اجرای برنامه های ریاضتی و ممنوعیت خرید به ویژه در سه ماهه آخر هر سال مالی چیز جدیدی نیست اما آنچه که غیر معمول این زمان است که در سقف قرار داده و در هزینه های” رسمی ذکر شده در بالا گفت.

دولت مرکزی صادر کرده است یک شبیه ریاضت اندازه گیری برای این وزارتخانه در ماه دسامبر 2018 تحمیل هزینه سقف 15 درصد برای سه ماهه آخر سال مالی جاری با برخی از معافیت.

نماینده رسمی دولت به نقل از فوق گفت: پس از فعالیت های اقتصادی رنج می برد به حال بسیاری در دولت درآمد بیش از حد قابل توجهی پایین آمد. مثلا درآمد مجموعه در برابر حق تمبر خواهد بود کمتر در حدود 500 تومان کرور روپیه با توجه به تعداد کمتر از رجیستری در فروش و خرید زمین.

به طور مشابه دولت نیز انتظار یک کمبود در مالیات غیر مستقیم درآمد با وجود افزایش در مالیات مالیات غیر مستقیم در دسامبر سال 2018 است.

افسر گفت: “این اقدامات از جان گذشته در مورد ریاضت و سقف هزینه های لازم برای جلوگیری از یک وضعیت بیش از اعتبار برات. دولت در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت بدهی حدود Rs 1.75 لاخ کرور.”

در بودجه دولت برای 2019-20 دولت ثابت به مجموع هزینه ها به اطراف تومان 228,888 کرور و درآمد Rs 181,979 کرور.

“ما خواهد شد به مراتب پشت سر هدف درآمد خواند و گفت: بدون تعداد مورد انتظار کسری.

بیشتر برای قرار دادن یک بررسی در هزینه های دولت نیز تشکیل یک کمیته دبیران توصیه می شود طرح های است که می تواند اوراق در بودجه بعدی.

این کمیته به ارائه گزارش خود در عرض یک هفته پس از مشورت با همه گروه ها گفت: یک دوم دولت رسمی.

“دولت با مشکلات مواجه است و در مقابل منابع مالی با توجه به دولت مرکزی کم کردن سهم دولت مرکزی مالیات بیش از 14,000 تومان کرور روپیه” دولت وزیر امور مالی Tarun Bhanot گفت: در جبلپر.

دولت و کنگره سخنگوی JP Dhanopia گفت: “برای اولین بار BJP دولت در Madhya Pradesh چپ خالی خزانه برای کنگره و دولت در حال حاضر دولت مرکزی از BJP است که بیشتر باعث مشکلات برای دولت به دلایل سیاسی.”

این Bharatiya Janata Party ضربه به عقب در کنگره-رهبری دولت گفت: این زیاده روی در هزینه های غیر ضروری.

“دوگانگی در کنگره دولت رویکرد است در حالی که CM وزارتی خود همکاران و دیگر رهبران کنگره در حال صحبت از یک بحران مالی و سرزنش بی جی پی برای همه چیز در همه زمان دولت هیچ مشکلی در هزینه های بیش از 50 تومان کرور روپیه برای IIFA تابع جایزه برگزار می شود در ایندور,” سخنگوی BJP دولت واحد Hitesh Bajpai گفت.

“این هیچ مشکلی با خرج کردن کرور روپیه در نوسازی وزیران’ خانه های ییلاقی و آن را بدون مشکل در نقل و انتقالات و موارد از کارکنان دولت که ناشی از بار مالی به دولت” Bajpai اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر