Madhya Pradesh دولت در بحران زندگی می کنند به روز رسانی: SC رزومه شنوایی در BJP درخواست به دنبال کف تست

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

madhya pradesh, madhya pradesh news, madhya pradesh government crisis, mp crisis, mp government crisis, madhya pradesh latest news, madhya pradesh floor test, madhya pradesh floor test result, madhya pradesh floor test 2020, madhya pradesh floor test live news, madhya pradesh government news, madhya pradesh govt news, madhya pradesh latest news Madhya Pradesh در بحران زندگی می کنند به روز رسانی: دولت روز چهارشنبه اعلام کرد کشت انتصابات قانونی و قانون اساسی بدن.

Madhya Pradesh دولت در بحران زندگی می کنند به روز رسانی: دادگاه عالی حاضر اجازه می دهد تا 16 شورشی, Madhya Pradesh کنگره MLAs پیشنهاد به آنها اجازه می دهد به نظر می رسد قبل از دادگاه ثابت کند که آنها اسیر برگزار شد و استعفا خود را. این تصمیم حتی به عنوان دادگاه تعجب که چگونه به اطمینان حاصل شود که MLAs شد رایگان خود را در تصمیم گیری های خود.

دادگاه راس است که با شنیدن BJP را درخواست فوری طبقه آزمون در دولت از سر جلسه مورد در روز پنج شنبه.

در ضمن سابق, Madhya Pradesh سانتی متر و کنگره رهبر Digvijaya سینگ است تصمیم به رویکرد کارناتاکا دادگاه عالی به دنبال کسب اجازه برای دیدار با حزب MLAs از MP که ماندن در رفت و آمد مکرر در حومه شهر بنگلور. کنگره رهبر تصمیم پس از او بود که مانع از ورود Ramada resort در نزدیکی بنگلور توسط کارناتاکا پلیس که در حال حفاظت از MLAs در درخواست خود را. سینگ بازداشت شد صبح روز چهارشنبه زمانی که او در تلاش برای ورود به رفت و آمد مکرر همراه با محلی کنگره, رهبران از جمله وزارت امور خارجه کنگره رئیس D K Shivakumar.

Madhya Pradesh Floor Test Live News Updates: Madhya Pradesh وزیر کمال نات. (عکس)

و با کف تست بلندی از کمال نات دولت است پر از خالی, پست, از, رئیس, Madhya Pradesh دولت در کمیسیون برای زنان, برنامه ریزی, طبقات, برنامه ریزی قبایل و دیگر به عقب کلاس ها و جوانان است که تا به حال دیده شدید مانورهای رندانه در میان آرای در گذشته است. دولت نیز منصوب شد دو نفر از اعضای دولت و خدمات عمومی کمیسیون (PSC) و رئیس Madhya Pradesh دانشگاه خصوصی کمیسیون تنظیم مقررات (MPPURC).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>