Madhya Pradesh دولت در بحران زندگی می کنند: SC به شنیدن BJP درخواست در کف تست در مدت کوتاهی Digvijaya سینگ بازداشت در بنگلور

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

Madhya Pradesh Crisis Live: Madhya Pradesh در بحران زندگی می کنند: با قدرت موثر مجلس در 222 اکثریت علامت 112 است. کنگره دارای 108 کرسی در خانه در حالی که BJP است 107.

Madhya Pradesh دولت در بحران زندگی می کنند به روز رسانی اخبار: دیوان عالی کشور را در مدت کوتاهی شروع به شنیدن بی جی پی درخواست فوری طبقه آزمون در, Madhya Pradesh. راس دادگاه در روز سه شنبه صادر کرد, توجه به, Madhya Pradesh, دولت, بلندگو و دیگران بیش از این مسئله است. کنگره در ضمن با نزدیک شدن به دادگاه به دنبال دسترسی به آن شورشی MLAs که معترضان در بنگلور.

پیش از این دادگاه عالی شنوایی در Madhya Pradesh, طبقه, آزمون, کنگره رهبر Digvijaya سینگ که وارد در بنگلور صبح روز چهارشنبه برای دیدار با شورشی MLAs گرفته شده است, بازداشت پیشگیرانه. ادعا “تهدید” به شورشیان سینگ اعلام اعتصاب غذا.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه شورشی MLAs تحت فشار قرار دادند که 15 ماهه کمال نات دولت را به آستانه سقوط با استعفای خود را, رد کنگره مسئول برگزار می شود “را به گروگان گرفتند.” اوایل صبح امروز, Madhya Pradesh فرماندار Lalji Tandon نیز با ارسال نامه ای به مجمع سخنران N P Prajapati و گفت که او می تواند احساس دومی را “معضل” و ستایش او را برای گرفتن یک “بی طرف و شجاع” تصمیم گیری در پذیرش استعفای شش وزیران. او همچنین گفت که این نامه توسط شورشیان ذکر است هیچ تهدیدی برای آنها است.

madhya pradesh floor test, madhya pradesh crisis, madhya pradesh, BJP, Congress, kamal nath MP crisis, Indian Express شورشی کنگره MLAs در بنگلور

دیوان عالی کشور روز شنبه با صدور اخطار به طرف در یک درخواست ثبت شده توسط BJP به دنبال یک کف تست “در عرض 12 ساعت” برای اثبات آن اکثریت. یک نیمکت از قضات D Y Chandrachud و Hemant Gupta گفت: این موضوع برداشته خواهد شد تا برای جلسه در ساعت 10.30 صبح روز شنبه.

بی جی پی نقل مکان کرد به بالا و دادگاه در روز دوشنبه پس از سخنران N P Prajapati موکول جلسه با استناد به coronavirus نگرانی. در آن طومار حزب گفت: Nath دولت تا به حال “هیچ اخلاقی و قانونی و دموکراتیک و یا قانون اساسی حق ماندن در قدرت حتی برای یک روز”.

در حالی که کنگره همچنان به ادعا می کنند که 16 قانون گذاران برگزار شده بود در نقطه تفنگ در بنگلور, رفت و آمد مکرر شورشی قانونگذاران در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه به رد اتهام.

همراه با شش وزیران که استعفای پذیرفته شده توسط بلندگو 16 وفاداران از Jyotiraditya Scindia گفت: آنها ناراضی سانتی متر Nath برای نادیده گرفتن آنها و با تمرکز بر توسعه تنها چھندواڑا خود را در جیب قصبه. آنها گفته اند که مجبور به آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی به دلیل نادرست قصه های که به اشتراک گذاشته.

Madhya Pradesh فرماندار Lalji Tandon یک بار دیگر خواسته وزیر برای اثبات اکثریت در روز سه شنبه. اما مجمع دبیرخانه استدلال کرد که مهم بود زیر judice.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>