Madhya Pradesh در بحران زندگی می کنند به روز رسانی: Digvijaya سینگ متوقف شد و از جلسه شورشی MLAs خواستار آن را “آدم ربایی از دموکراسی”

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

Digvijaya سینگ نشسته بود در خارج از بنگلور هتل که در آن شورشی MLAs شد معترضان

پیش از این دادگاه عالی شنوایی در Madhya Pradesh, طبقه, آزمون, کنگره رهبر Digvijaya سینگ که وارد در بنگلور صبح روز چهارشنبه برای دیدار با شورشی MLAs گرفته شده است, بازداشت پیشگیرانه خبرگزاری ANI گزارش شده است. ادعا “تهدید” به شورشیان سینگ در اوایل صبح امروز پرسیدم MLAs نیست تک تک شهروندان آنها نشان دهنده lakhs از موکلین خود. در صورتی که هر گونه مشکل در قانون اساسی است که برای دیدار با بلندگو و یا بیان در کف مونتاژ و یا از طریق مجاز رهبران حزب. هر روش دیگر این است که آدم ربایی از دموکراسی است.” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه شورشی MLAs رد کنگره مسئول برگزار می شود “را به گروگان گرفتند.”

اوایل صبح امروز, Madhya Pradesh فرماندار Lalji Tandon نیز با ارسال نامه ای به مجمع سخنران N P Prajapati و گفت که او می تواند احساس دومی را “معضل” و ستایش او را برای گرفتن یک “بی طرف و شجاع” تصمیم گیری در پذیرش استعفای شش وزیران. او همچنین گفت که این نامه توسط شورشیان ذکر است هیچ تهدیدی برای آنها است.

سیاسی درام شکل گیری تا ساعت قبل از دادگاه عالی شنوایی. در حالی که بی جی پی را به چالش کشیده است adjournment, از خانه تا مارس 26 به نقل از coronavirus ترساندن کنگره اتحاد زدم دادگاه درها به دنبال دسترسی به آن شورشی MLAs.

madhya pradesh floor test, madhya pradesh crisis, madhya pradesh, BJP, Congress, kamal nath MP crisis, Indian Express شورشی کنگره MLAs در بنگلور

دیوان عالی کشور روز شنبه با صدور اخطار به طرف در یک درخواست ثبت شده توسط BJP به دنبال یک کف تست “در عرض 12 ساعت” برای اثبات آن اکثریت. یک نیمکت از قضات D Y Chandrachud و Hemant Gupta گفت: این موضوع برداشته خواهد شد تا برای جلسه در ساعت 10.30 صبح روز شنبه.

بی جی پی نقل مکان کرد به بالا و دادگاه در روز دوشنبه پس از سخنران N P Prajapati موکول جلسه با استناد به coronavirus نگرانی. در آن طومار حزب گفت: Nath دولت تا به حال “هیچ اخلاقی و قانونی و دموکراتیک و یا قانون اساسی حق ماندن در قدرت حتی برای یک روز”.

در حالی که کنگره همچنان به ادعا می کنند که 16 قانون گذاران برگزار شده بود در نقطه تفنگ در بنگلور, رفت و آمد مکرر شورشی قانونگذاران در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه به رد اتهام.

همراه با شش وزیران که استعفای پذیرفته شده توسط بلندگو 16 وفاداران از Jyotiraditya Scindia گفت: آنها ناراضی سانتی متر Nath برای نادیده گرفتن آنها و با تمرکز بر توسعه تنها چھندواڑا خود را در جیب قصبه. آنها گفته اند که مجبور به آدرس یک کنفرانس مطبوعاتی به دلیل نادرست قصه های که به اشتراک گذاشته.

Madhya Pradesh فرماندار Lalji Tandon یک بار دیگر خواسته وزیر برای اثبات اکثریت در روز سه شنبه. اما مجمع دبیرخانه استدلال کرد که مهم بود زیر judice.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>