Madhya Pradesh کنگره شورشیان ملحق BJP وعده داده شده ‘آینده روشن’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | Bhopal, New Delhi | به روز شده: مارس 22, 2020 4:12:32 am

Madhya Pradesh BJP, BJP Congress MP, Jyotiraditya Scindia BJP MP, MP MLA Congress یک رهبر شورشی لمس پا از BJP را Jyotiraditya Scindia در حزب جمهوری J P Nadda محل اقامت در دهلی نو در روز شنبه. (ANI)

22 کنگره شورشیان که استعفا کرده بود از Madhya Pradesh مجمع در اوایل این ماه رسما پیوست BJP در روز شنبه در پایتخت کشور روشن کننده زعفران را چشم انداز دوخت با هم یک دولت قوی در دولت است.

این Jyotiraditya Scindia وفاداران شد و مورد استقبال اتحادیه های وزیر نارندرا سینگ تومار در BJP جمهور J P Nadda محل اقامت. تومار که همراه با دیگر اتحادیه های وزیر Dharmendra Pradhan بود و کلام در آوردن MLAs همراه خود را قبل از خروج از کنگره گفتند که همه باید یک “آینده روشن” در حزب.

القای فرض اهمیت آن را به عنوان نشان می دهد که بی جی پی خواهد زمینه آنها را به عنوان نامزد در bypolls و می تواند پاداش آنها را به نگه داشتن دولت پایدار در دولت است.

این MLAs ترک کرده بود, Madhya Pradesh برای بنگالور در مارس 9. پس از کنگره گفته است که آنها تا به حال برگزار شده است اسیر در رفت و آمد مکرر در کارناتاکا سرمایه شورشیان منتشر شد ویدئوها انکار نماید و بعد از آن در یک کنفرانس مطبوعاتی.

آنها خود را فرستاده استعفای طریق سابق BJP وزیر Bhupendra سینگ که ارائه آنها به مجمع سخنران N P Prajapati. Prajapati حاضر به قبول این استعفا گفت: او می خواست به بررسی کنید اگر آنها را امضا کرده بود به طور داوطلبانه توسط ملاقات با آنها را در فرد.

این سخنران در نهایت قبول همه استعفا قبل از دیوان عالی کشور موظف اعتماد رای دادن. شورشیان تنها پس از بازگشت وزیر کمال نات استعفا داد و روز جمعه. در تمام طول این MLAs ادعا کرد که آنها در مواجه با تهدید به زندگی خود و بازگشت تنها اگر آنها ارائه شد CRPF امنیتی است.

در بوپال کنگره در زمان حفاری در عربستان سعودی ، “Scindia هرگز اجازه دهید آنها را تبدیل به رهبران کنگره و تضمین آنها باقی مانده است هواداران خود را. فقط زمان خواهد شد بگویید اگر آنها حمایت بی جی پی و یا Scindia گفت:” نارندرا Saluja رسانه هماهنگ کننده کمال نات که در حال حاضر سرپرست وزیر.

Saluja ادعا کرد رئیس سابق وزیر Shivraj سینگ Chouhan رویای به اشغال بالای صندلی دوباره خواهد بود نقش برآب به عنوان BJP شد reposing ایمان در اتحادیه وزیر تومار که انجام برنامه كاركرد کنگره شورشیان.

بر خلاف گذشته که بی جی پی به قدرت رسید در Madhya Pradesh با روشن اکثریت زعفران است به اطمینان حاصل شود که که دولت برخوردار توانمند پشتیبانی در مجمع منابع گفت.

به این منظور آنها گفت: القای شورشی اعضای کنگره لازم بود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>