Madhya Pradesh: کنگره ادعا می کند 8 MLAs محدود توسط بی جی پی در هاریانا هتل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | بوپال | انتشار: 4 مارس سال 2020 8:30:53 am

madhya pradesh congress mlas hostage, bjp holds hostage congress mlas in itc manesar, kamal nath mp govt, congress govt madhya pradesh, shivraj singh chouhan Madhya Pradesh وزیر کمال نات. (عکس)

BJP رهبران در Madhya Pradesh باید گفته گرفته هشت MLAs به یک هتل در هاریانا به عنوان بخشی از یک توطئه برای سرنگونی دولت, کنگره رهبر ادعا کرده است.

این بیانیه از Madhya Pradesh عالی وزیر آموزش و پرورش Jitu Patwari آمد ساعت پس از کنگره جانباز Digvijaya سینگ ادعا کرد که یک رهبر ارشد زعفران حزب گرفته است Bahujan Samaj حزب (BSP) قانونگذار به دهلی نو در یک پرواز اجاره ادعا که “شکار” تلاش می شد ساخته شده توسط BJP در کنگره MLAs در Madhya Pradesh.

مخالف بی جی پی رد این ادعا از Madhya Pradesh”s رئیس سابق وزیر و گفت: بیانیه خود بود با هدف حصول اطمینان خود را دوباره نامزدی برای Rajya سبها سنجی در Madhya Pradesh برنامه ریزی شده در مارس 26.

“رهبران ارشد بی جی پی از جمله رئیس سابق وزیر Shivraj سینگ Chouhan سابق وزرای Narottam میشرا Bhupendra سینگ و Rampal سینگ در میان دیگران را به زور گرفته شده هشت MLAs به یک هتل در هاریانا به عنوان بخشی از یک توطئه” Patwari گفت PTI بیش از تلفن.

“این MLAs به ما گفت که آنها به زور محدود توسط بی جی پی رهبران” او ادعا.

“ما در حال تلاش به آنها را به عقب. چهار نفر از آنها بازگشته اند اما آنها به زور گرفته قبیله ای MLA Bisahulal سینگ” او ادعا.

با توجه به گزارش رسانه Digvijay و وزیر او پسر Jaivardhan سینگ نیز رسیده هاریانا هتل برای دیدار با MLAs.

در ضمن, Madhya Pradesh وزیر کمال نات گفت PTI: “همه چیز تحت کنترل است. وجود دارد هیچ چیز مانند آن. این MLAs خواهد آمد”.

با توجه به این کنگره منابع در میان هشت MLAs که به خود گرفته اند و هاریانا چهار از کنگره یک مستقل است در حالی که بقیه از آنها از BSP و SP.

آنها گفتند که زن BSP MLA Rambai بود و گفته manhandled زمانی که کنگره وزیران رسیده هتل برای دیدار با او.

صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه در دهلی نو Digvijay اتهام خود MLAs بودند که ارائه مقدار زیادی از پول توسط BJP رهبران به عنوان بخشی از زعفران حزب”s “شکار” تلاش برای بی ثباتی کمال نات دولت است.

ضربه پشت Chouhan متهم کنگره جانباز از اظهارات نادرست و درگیر شدن در پیروی از عواطف واحساسات. BJP معاون رئیس جمهور و MLA Rameshwar شارما گفت PTI که مردم اصلا به کنگره جانباز جدی است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>