Madhya Pradesh: پس از اخذ تاییدیه ورود مورد جعل در برابر Jyotiraditya Scindia بسته

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده: مارس 24 سال 2020 3:57:03 pm

jyotiraditya scindia, jyotiraditya scindia joins bjp, jyotiraditya scindia bjp,jyotiraditya scindia congress, madhya pradesh, madhya pradesh crisis, madhya pradesh government, indian express Jyotiraditya Scindia در BJP دفتر مرکزی آن در دهلی نو. (اکسپرس عکس Tashi Tobgyal)

این Madhya Pradesh اقتصادی جرائم بال (EOW) بسته شده است رسیدگی به شکایت علیه سابق اتحادیه وزیر Jyotiraditya Scindia که BJP را Rajya سبها, نامزد, از, Madhya Pradesh.

بالا EOW رسمی گفت: هند اکسپرس که بررسی بسته شد “چهار-پنج روز پیش” بیان کرد که این سازمان هیچ پیدا نیست شایستگی در این شکایت پس از تایید.

شورش به رهبری Scindia منجر به استعفای رئیس سابق وزیر کمال نات در 20 مارس قبل از مواجهه با اعتماد رای به دستور دادگاه عالی. بیست و دو قانون گذاران بسیاری از آنها Scindia وفاداران به حال استعفا آوردن 15-ماه-پیر کنگره دولت به آستانه.

به زودی پس از بحران سیاسی آغاز شد, گوالیور مبتنی بر Surendra Shrivastava رسیده مقر EOW در بوپال را مشاهده کنید و تازه شکایت وی از سوی مامورین که Scindia و اعضای خانواده در حال جعل اسناد زمین.

Shrivastava ادعا کرد که او تا به حال ثبت آن شکایت در سال 2014 اما EOW بسته این موارد در سال 2018 بدون اختصاص هیچ گونه دلایل است.

زمانی که او واصل RTI برنامه به او گفته شد اطلاعات “محرمانه” و نمی تواند به اشتراک گذاشته شود. در سال 2014 BJP در قدرت بود و Shivraj سینگ Chouhan بود وزیر.

این EOW پذیرفته شکایت خود اما ثبت هر مورد گفت: آن را تایید حقایق است. Scindia حامیان ادعا کرده بود که کنگره دولت در تلاش بود برای باز کردن یک مورد که زخم شد تا برای فقدان شواهد به دلیل “سیاسی vendetta”.

Shrivastava گفت که در حال حاضر حرکت می کند دادگاه با تمام اسناد و مدارک در اختیار او است. او گفته است که تحقیقات قبلی بسته شد به دلیل Scindia مورد استفاده خود را نفوذ.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>