یک پیشنهاد, اتوبوس, تجمع توسط بیهار پیشرو مخالفان حزب Rashtriya Janta Dal (RJD) موجب اختلاف در سیاست خارجه با حزب حاکم این Janata Dal ایران (JDU) ادعا که اتوبوس در آن رهبر مخالفان و RJD ایلخانی Lalu Prasad پسر Tejaswi Yadav خواهد شد مجموعه ای را برای این ایالت در بیکاری ثبت شده به نام یک شخص است که در زیر خط فقر (BPL) در سفارش به پنهان کردن خود را مالک و خود را “بیمار بدست پول”.

Tejashwi Yadav ‘Berozgari Hatao Yatra’ تنظیم شده است به پا زدن کردن از بیهار دامپزشکی دانشگاه, زمین در پتنا در فوریه 23, ‘yatra’ منجر به تظاهرات در هر منطقه از دولت و اتوبوس لوکس که Yadav را در سفر بوده است به نام “Yuva Kranti رته’.

“Tejashwi Yadav به زودی به خارج ‘شاهی Yatra’ (رویال سفر) و حقیقت آن است که با تکنولوژی بالا, اتوبوس, (Yuva Kranti رته) متعلق به منگل پال که در زیر ثبت شده است در زیر خط فقر (BPL) دسته. Tejashwi باید بگویید که آیا تقلب مالی با او & خریداری اتوبوس خود را تحت نام” JD(U) رهبر Neeraj کومار به نقل از, درخواست توسط خبرگزاری ANI.

بیهار مجمع انتخابات برنامه ریزی شده بود برگزار شد بعد از این سال و RJD اتوبوس yatra است که دیده می شود به عنوان یک پیش کمپین ورزش به انرژی و بسیج کادر حزب در میان مخالفت دم در حزب بیش از Tejashwi رهبری است.

منگل رفیق مرد که نام اتوبوس ثبت شده است اما گفت که او را متعلق به BPL دسته.

“من متعلق به زیر خط فقر (BPL) دسته. من یک پیمانکار است. فرد تحت چه کسی به من کاری به خرید اتوبوس زیر نام من. تمام اتهامات,” رفیق گفت: ANI.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im