لوکزامبورگ می شود اولین بار در کشور به ارائه رایگان حمل و نقل عمومی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

لوکزامبورگ را تبدیل به اولین کشور در جهان در روز شنبه به ارائه رایگان سیستم حمل و نقل عمومی به عنوان دولت تلاش می کند به کاهش به خصوص متراکم ترافیک ماشین.

برخی از شهرستانها در حال حاضر گرفته شده مشابه اقدامات جزئی اما وزارت حمل و نقل گفت: این نخستین بار بود که چنین تصمیمی را پوشش کل کشور است.

رایگان حمل و نقل است که پرچم دار بودن “مهم اجتماعی اندازه گیری” را تحت تاثیر قرار حدود 40 درصد از خانواده است و به احتمال زیاد به صرفه جویی در هر یک حدود 100 یورو ($110) هر سال است.

این اقدام بخشی از یک طرح در نظر گرفته شده برای کاهش تراکم.

خودروهای شخصی در حال استفاده ترین وسیله حمل و نقل در قلمرو دوک بزرگ. با توجه به یک سال 2018 بررسی توسط TNS Ilres خودرو اختصاص 47 درصد از کسب و کار سفر و 71 درصد از اوقات فراغت حمل و نقل.

اتوبوس است تنها مورد استفاده برای 32 درصد از سفرهای به کار جلوتر از قطار که حساب برای تنها 19 درصد است.

در پاریس توسط راه مقابل 68.6 درصد از کارگران با استفاده از حمل و نقل عمومی با توجه به Insee فرانسه موسسه آمار.

شهرستان پایتخت از لوگزامبورگ که در آن یک تراموا شده و در دست ساخت برای برخی از سال های بدنام بد برای ترافیک.

بخش اول از تراموا شده است عملیاتی پس از پایان سال 2017 اما کار خود ادامه خواهد داد و برای چند سال بیشتر به لینک جنوبی حومه پایتخت به شمال که در فرودگاه واقع شده است.

“سیستماتیک و مستمر سرمایه گذاری یک sine qua non (ضروری) وضعیت برای ترویج جذابیت حمل و نقل عمومی گفت:” وزیر حمل و نقل فرانسوا Bausch.

فروش از این موجود 2 یورو بلیط به مقدار 41 میلیون یورو در سال است که با توجه به مقامات نشان داده شده فقط هشت درصد از بودجه سالانه 500 میلیون یورو است. این خواهد شد در حال حاضر ملاقات کرد, توسط وزارت خزانه داری.

استثنا به رایگان برای همه قانون خواهد بود کلاس اول سفر در قطار و خاص شب خدمات اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>