Luiz نشانه های یک سال تمدید آرسنال ماری و Soares ماندن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مدافع آرسنال دیوید لوئیز که فرستاده شد خاموش در برابر منچستر سیتی در هفته گذشته با امضای قرارداد یک ساله قابل تمدید لیگ برتر باشگاه گفت: در روز چهارشنبه. توپچی ها گفت: مدافعان پابلو ماری و سدریک سوارس همچنین می توان ماندن فراتر از این فصل در قراردادهای دائمی پس از معاملات وام از فلامنگو و ساوتهمپتون بود.

هافبک دنی کبللس تمدید وام خود را از رئال مادرید به پایان زمان کمپین.

“من واقعا خوشحال هستم که ما باید این بازیکنان در تیم ملی برای آینده گفت:” آرسنال مدیر فنی Edu.

“آنها شده اند بخشی از دراز مدت طرح فنی (مدیر) Mikel (Arteta) و من را توسعه داده اند. آنها را به سمت راست موجودی ما به تیم ملی.”

همچنین بخوانید: چرا KL Rahul است ‘از دست رفته IPL بسیاری’

Edu گفت: برزیل هموطن Luiz, 33, یک بازیکن کلیدی برای باشگاه شمال لندنی.

“او بازی های برگزار شده است, بسیاری از ما در مسابقات این فصل شده است و مهم برای تیم است. عبور خود ارتباط خود را با این تیم روشن و خاموش بشه. او کمک می کند تا همه,” او گفت:.

Luiz قرارداد خواهد در غیر این صورت باید اجرا شود در پایان ماه.

اسپانیایی, centre-back ماری که زخمی شده بود در برابر منچستر سیتی و پرتغال حق بازگشت Soares خود را کامل و رسمی حرکت می کند پس از انتقال پنجره باز می شود در ماه جولای.

“پس از Mikel وارد اینجا او درخواست شد برای یک مدافع مرکزی بود که چپ پا. ما واقعا با پابلو — او رفتار راه او آموزش خود را در ذهنیت و کیفیت” گفت: Edu.

“سدریک نیز رفتن به یک بازیکن مهم. او شده است بخت با صدمات اما او به آماده بودن و به ما می دهد قدرت بیشتر در سمت راست موقعیت بازگشت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>