لوفت هانزا 6 میلیارد یورو آلمانی کمکهای می شود اتحادیه اروپا nod

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دویچه لوفت هانزا AG برنده اتحادیه اروپا تصویب به دریافت 6 میلیارد یورو ($6.75 میلیارد دلار) از کمکهای دولت آلمان ساعت قبل از سهامداران رای به بسته نجات است که رقیق کردن سهام خود را.

کمیسیون اروپا در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه که آلمان این طرح را 20 درصد سهام در اروپا بزرگترین شرکت هواپیمایی است که در خط با سخت دولت کمک قوانین. به تصویب اتحادیه اروپا را پوشش می دهد آلمان 300 میلیون یورو مشارکت 4.7 میلیارد یورو سکوت مشارکت با ویژگی های غیر قابل تبدیل سهام ابزار و 1 میلیارد یورو سکوت مشارکت با ویژگی های غیر قابل تبدیل ابزار بدهی.

آلمان یونان برای لوفت هانزا غلبه یکی از موانع عمده که شرکت هواپیمایی بزرگترین سهامدار گفت: او می خواهم رای به نفع نجات بسته ویژه سهامداران جلسه بعد یکشنبه. او قبلا با انتقاد تند تخفیف اعطا می شود به دولت و 20 درصد از سهام برگزار شد و آرا به تنهایی توقف فروش سهم.

اتحادیه اروپا تصویب می آید با شرایط برای اطمینان از کمک بازپرداخت سریع و لوفت هانزا استفاده نمی کند مالیات دهندگان بودجه برای گسترش کسب و کار خود را. Ryanair Holdings Plc در حال حاضر تهدید به اقدام قانونی در برابر کمک آن می گوید ناعادلانه کمک می کند تا لوفت هانزا بیش از دیگر رقبا در آلمان است.

کمک تصویب نمی جلد 3 میلیارد وام دولت تضمین کند که اتحادیه اروپا می گوید آن رسیدگی خواهد شد به طور جداگانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>