Ludhiana: جوانان برگزار شد برای سرقت خودرو می میرد قضایی بازداشت قوم و خویش ادعا شکنجه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Ludhiana | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 10:07:02 pm

ludhiana custodial death, punjab custodial death, ludhiana family alleges torture in jail, punjab news, indian express دیپاک خانواده ادعا کرده است که او به طرز وحشیانه ای تجاوز در زندان و زمانی که آنها را ملاقات کرده بود او را در زندان در روز شنبه او حتی قادر به راه رفتن به درستی.

چهار روز پس از بازداشت توسط Ludhiana پلیس به اتهام سرقت خودرو 26 سال درگذشت قضایی بازداشت اواخر روز چهارشنبه. خانواده او ادعا کرد که او از صدمات شدید در حالی که در حال شکنجه در Ludhiana مرکزی زندان است. به گفته پلیس قضایی پروب دستور داده شده است در مورد.

مرحوم شناخته شد دیپاک Shukla (26) از مندی Ahmedgarh. پلیس گفت که او بازداشت در تاریخ 22 فوریه در یک سرقت خودرو مورد و FIR ثبت شد علیه او در بخش تعداد 5 ایستگاه پلیس. او فرستاده شد تا دو روز’ پلیس بازداشتگاه و در فوریه 24, دادگاه فرستاده او را به بازداشتگاه برگرداندن قضایی. روز چهارشنبه وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او را به بیمارستان مدنی اما اعلام شد مرده در هنگام ورود.

دیپاک خانواده ادعا کرده است که او به طرز وحشیانه ای تجاوز در زندان و زمانی که آنها را ملاقات کرده بود او را در زندان در روز شنبه او حتی قادر به راه رفتن به درستی.

راجش دیپاک عمو همچنین ادعا کرد که شاه تسلیم در برابر او نادرست بود. او ادعا کرد که دیپاک تا به حال خریداری یک ماشین از طریق پورتال آنلاین اما پلیس تا به حال ادعا کرد این بود که یک خودرو به سرقت رفته.

او در ادامه ادعا شده که دیپاک بود “به طور غیر قانونی بازداشت شده” در Kochhar بازار پلیس پست از فوریه 11 و آن را تنها در 14 فوریه که همسر خود را Preeti یک تماس از پلیس که او بازداشت شده بود. او ادعا کرد که ASI Jaskaran سینگ ارسال شده در Kochhar بازار پلیس پست تا به حال رشوه تومان 1.25 لاخ به انتشار دیپاک.

“ما به 25.000 تومان به ASI اما او هنوز هم نمی انتشار دیپاک و ثبت نام شاه در برابر او تنها در فوریه 22. دادگاه فرستاده او را در بازداشتگاه برگرداندن قضایی در فوریه 24, اما او گرفته شده بود به زندان تنها در فوریه 25. صبح روز چهارشنبه ساعت بعد از ما به ملاقات او در زندان با ما تماس که او درگذشت و جسد او را در بیمارستان مدنی. هنگامی که ما او را ملاقات نمود دیروز در زندان او نبود حتی قادر به راه رفتن به درستی. او همچنین خواسته ما را به شکایت در دادگاه که او شکنجه شد” گفت: Rajesh.

ACP (مدنی خطوط) Jatinder سینگ گفت: Deepak رزرو شده بود به اتهام سرقت سه خودرو و دو موتورسیکلت و اضافه کرد که مرحوم شد بخشی از یک خودرو بالابر باند’.

“او فرستاده شده بود در بازداشتگاه برگرداندن قضایی در فوریه 24, اما مدارک تکمیل شد خیلی دیر شده و اصلی از درب زندان بسته شد. بنابراین ما مجبور به بازگشت و او را دوباره به زندان در فوریه 25. او کاهش یافته است در زندان تنها پس از مناسب چک آپ پزشکی و او خوب بود تا پس از آن. قضایی کاوشگر در نظر گرفته شده است در مورد. گزارش کالبد شکافی آشکار خواهد شد علت مرگ” گفت: ACP اضافه کرد که خانواده اتهامات از ASI گرفتن رشوه را نیز بررسی شود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>