لکنو را تحت تعقیب کیفری Tinku Kapala کشته در برخورد در اوتار پرادش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Tinku Kapala با نام مستعار کمال Kishore لاکنو را تحت تعقیب کیفری کشته شد توسط اوتار پرادش ویژه نیروی کار در طول یک برخورد در بربنکی در شب جمعه, HT به زبان هندی انتشار Live هندوستان گزارش شده است. Kapala حال فضل تومان 1 لاخ بر روی سر خود را. در سال 2019 او گزارش شد که منجر به کشته شدن دو نفر در جریان یک سرقت. در حالی که همدستانش گرفتار شده بودند توسط پلیس او موفق به گول زدن پلیس. این STF تا به کشف و ضبط مهمات و کارتریج از نقطه. شریک زندگی خود را در حال نگاه کرد.

Kapala تا به حال بیش از دو دوجین از موارد در برابر او از جمله سرقت, قتل, تلاش برای قتل و جدی دیگر اتهامات تحت بازوها عمل می کنند. پلیس و STF تیم بودند به دنبال او برای مدت زمان طولانی.

در شب جمعه این STF عمل در یک نکته است که Kapala خواهد بود در نزدیکی لکنو-بربنکی مرز به انجام عمده جرم و جنایت است. در گفت اطلاعات STF گذاشته دام در بربنکی. Kapala سعی به فرار شد اما کشته در برخورد با STF.

به گفته مقامات Tinku Kapala نام مستعار کمال Kishore نام مستعار Rohit Kumar نام مستعار سانجی نام مستعار مادر استفاده می شود برای رفتن زیرزمینی پس از ارتکاب یک جرم و جنایت است. به غیر از او نیز در پشت برخی از بزرگ سرقت در گجرات و مهاراشترا. چندین مورد نیز ثبت شده علیه او در وادودارا گجرات و Pune, Maharashtra.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>