کاهش قیمتهای پیشنهادی برای PMs’ موزه طراحی و امکان سنجی افزایش نگرانی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یکی از شش پیشنهادات دریافت شده برای طراحی رابط کاربری از نخست وزیران’ موزه در دهلی نو نوجوانان Murti Bhavan است به عنوان کم به عنوان ~1 کرور ترک مقامات بدونم که اگر این ایده عملی در تمام مقام های درگیر در این فرآیند است.تمام پیشنهادات دیگر بودند در محدوده ~4-5 کرور آنها اضافه شده است.

هشت عضو شورای اجرایی از نهرو یادبود موزه و کتابخانه است که نظارت بر این پروژه در حال حاضر تصمیم به طناب در انستیتو تکنولوژی هند (IIT) بمبئی به مطالعه امکان سنجی بالاترین پیشنهاد. جلسه شورای رهبری سابق هند اداری مسئول خدمات Nripendra Misra گذشته برگزار شد به بحث در مورد پیشنهادات مختار است.

“نگرانی از این است که اگر ما پیش بروید با این پیشنهاد و این شرکت قادر به تولید رابط کاربری در مقدار آن را به نقل از مهلت تحت تاثیر قرار خواهد شد” گفت: این مقام به شرط ناشناس ماندن.

آخرین مهلت برای تکمیل این پروژه در اکتبر سال 2020 است.

این شرکت که کار می کرد با موزه ها در گذشته نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

IIT Bombay مدیر Subhasis Chaudhuri گفت که او هنوز به شنیدن از دولت است.

شش مناقصه دریافت کرده بودند پس از دو مجموعه از مناقصه فرآیندهای. اولین شناور در مارس سال گذشته و دوم در ماه اوت پس از اولین عملکرد نیست نتایج مثمر. در مارس 13 شرکت شد بلند ذکر شده است. بعد از هفت بودند شارت و خواسته به ارسال طرح های خود را. در ماه سپتامبر هشت شرکت انتخاب شدند که شش نفر بودند شارت.

شرکت های فرستاده اند مناقصه برای طراحی سه طبقه از این موزه بیش از 10 ، 000 فوت مربع. دیجیتالی-هم آمیختن نمایش لمسی و رابط های صوتی و همچنین حسی نمایشگاه بخشی از کوتاهی خود را. این شرکت خواسته شد به تمرکز بر روی یک “قصه گویی دیجیتال تجربه”. 3D-نقشه برداری و تکنیک های هولوگرام هستند به کار گرفته شود در طراحی.

در این موزه نمایش داده خواهد شد میراث تمام نخست وزیران. کنگره ادعا کرده است این تلاش برای انجام دور با میراث جواهر لعل نهرو هند, نخست وزیر, که اقامت در Murti در طول تصدی خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>