از دست دادن بو و طعم علائم می تواند کمک به quarantining بالقوه Covid-19 بيمار:…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Covid-19 می تواند مشکوک زمانی که بیماران مبتلا به گزارش شدید کاهش طعم و بو در صورت عدم وجود انسداد بینی, با توجه به مطالعه آن می گوید: این یافته ها می تواند کمک به پزشکان عمومی شناسایی و قرنطینه بالقوه افراد آلوده قبل از تایید تشخیص است.

در مطالعه منتشر شده در مجله JAMA Otolaryngology سر و گردن جراحی دانشمندان مورد بررسی 204 Covid-19 بيمار و دریافتند که طعم کاهش شد و در حال حاضر 55 درصد از آنها در حالی که بوی کاهش مشاهده شد در حدود 41 درصد از مردم.

بر اساس نتایج حاصل از این بررسی محققان از جمله کسانی که از Humanitas دانشگاه در ایتالیا گفت: کاهش طعم و مزه و یا بوی ممکن است مکرر و علائم Covid-19.

این نظرسنجی تلفنی بررسی بیماران مبتلا به Covid-19 از 5 مارس تا آوریل 23 سال 2020 بودند که در بیمارستان بستری و یا تخلیه از یک مرکز پزشکی. آن گفت: بیمارانی که قادر به پاسخ — انتوبه دریافت تهویه غیر تهاجمی یا متوفی یا غیر قابل دسترسی از طریق تلفن — از مطالعه خارج شدند. “از 359 بيمار و 204 تحقق معیارهای ورود 76 قادر به پاسخ 76 بودند قابل دسترسی از طریق تلفن و سه رد” دانشمندان که در مطالعه است.

این مطالعه گفت: 116 بيمار گزارش شده کاهش طعم و مزه و یا بوی, در حالی که 113 شرکت کنندگان اشاره کرد که آنها تا به حال طعم و کاهش 85 با بوی کاهش.

“کاهش شديد طعم بود و در حال حاضر در 81 بيمار (39.7 درصد) و کاهش شديد بو شد در حال حاضر در 72 بيمار (35.3 درصد)” دانشمندان که در مطالعه است. آنها گفتند: تنها 12 بیماران مبتلا به طعم کاهش و 12 بيمار مبتلا به بوی شدید کاهش شدید گزارش شده انسداد بینی. محققان گفتند شدید کاهش طعم و بوی بیشتر شایع در بیماران زن از مرد بیماران و در افراد میانسال بیشتر از افراد جوان است.

“نتایج ما نشان داد تفاوت معنی داری بین کاهش طعم و یا بوی آن در مقایسه با دیگر sinonasal تظاهرات” مطالعه اشاره کرد.

با استناد به محدودیت های این مطالعه دانشمندان گفت: علايم گزارش خود اضافه کرد که بیشتر تحقیقات مربوط به ارزیابی عینی تر از این بیماران برای از دست دادن بویایی و احساس طعم و مزه ممکن است کمک به اعتبار فعلی يافته است.

از تحقیقات آنها بر این باورند پزشکان عمومی ممکن است نقش عمده ای در شناسایی پتانسیل Covid-19 موارد در مراحل اولیه که طعم و یا بوی تغییرات آشکار و در پیشنهاد قرنطینه برای این بیماران قبل از تایید و یا محرومیت از تشخیص.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>