به دنبال شروع U-17 جام جهانی اردوی تیم در هفته اول ماه اوت: AIFF عمومی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تمام هند فدراسیون فوتبال (AIFF) دبیر Kusal Das روز جمعه گفت: “تلاش” است که برای شروع U-17 جام جهانی فوتبال زنان در کمپ تیم در هفته اول مرداد ماه به امید پیدا کردن یک راه از میان Covid-19 بیماری همه گیر.

Das گفت: آنها نیز با هدف شروع U-16 تیم اردوگاه است که فدراسیون اولویت در حال حاضر در حدود همان زمان به عنوان وجود دارد مسابقات برنامه ریزی شده برای ماه نوامبر در بحرین. صحبت کردن در مورد ارشد تیم ملی مردان, Das گفت: این اردوگاه خواهد شد به احتمال زیاد در ماه سپتامبر در Bhubaneswar به عنوان پایتخت شهر Odisha است که میله میله به هند میزبان دو رقابت های مقدماتی جام جهانی در ماه های اکتبر و نوامبر به ترتیب.

“اولویت اول ما این است که برای شروع U-16 اردوگاه از آنجا که آنها یک مسابقات در ماه نوامبر. این اولین تلاش. ما نیز آگاه از این واقعیت است که U-17 جام جهانی تیم برای شروع آماده سازی خود را. ما باید قادر به شروع هر دو اردوگاه با اولین هفته از ماه اوت” Das گفت AIFF.

در حالی که محل برگزاری ارشد تیم ملی ثابت است, زیادی نیز بستگی به دولت تا آنجا که سازماندهی اردوگاه برای U-16 لباس و U-17 طرف زنان نگران است.

“ما در حال مذاکره با دولت های ایالتی و ورزشی اقتدار هند (SAI). در برخی از کشورهای COVID پروتکل ها بسیار سفت و سخت است. ما ترجیح می دهند که در آن برای ما راحت است. امیدوارم در آینده یک هفته ما را نهایی یک تاریخ برای اردوگاه” Das گفت. “برای ارشد تیم هدف این است که برای شروع در اوایل ماه سپتامبر. آن است که بسیار روی حیله و تزویر اما وضعیت ما را به انجام بهترین های ما تحت شرایطی.”

بالا دفتر حامل گفت: فدراسیون تا به حال بسیاری از فعالیت های برنامه ریزی شده برای آن تیم های مختلف اما همه گیر آمده است در راه است. “این بیماری همه گیر است و دلیلی برای نگرانی در آن مؤثر است و تیم های آماده سازی است. ما تا به حال مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض تورهای برنامه ریزی شده اما آنها تا به حال به shelved” او گفت:.

“در حال حاضر ما امیدوار به ترتیب حداقل یک تور برای U-16 تیم قبل از آنها سفر به بحرین. این همان وضعیت برای تیم های دیگر نیز هست. For U-17 تیم ما خواهد سعی کنید به ترتیب قرار گرفتن در معرض سفر در ماه نوامبر-دسامبر با توجه به وضعیت. چند سفر خواهد واقعا کمک کرد.”

تاکید بر مربی آموزش و پرورش, Das گفت: هدف این است که هند به عنوان مربی تیم ملی در پنج سال آینده.

“ما در اوایل بیش از حد وابسته به کنفدراسیون فوتبال آسیا مدرسان. ما کار بر روی یک پروژه اما که می تواند با توجه به همه گیر. ما در حال برنامه ریزی برای ارسال 10-12 مربیان به آلمان و هلند برای مربی آموزش برنامه. که قطعا بخشی از طرح ما,” او گفت:. “در پنج سال ما امیدواریم که تیم ملی مربی توسط یک هندی.

در مورد خواسته جوانان در تحولات برنامه های داس گفت: “من مطمئن هستم که باشگاه در حال شروع به درک مزایای توسعه جوانان است. من شنیده ام که دیروز ATK-Mohun بگن است ساختمان یک طبقه بالا آکادمی جوانان در بنگال.”

با آسیایی, فدراسیون فوتبال (AFC) اعطای هند یک شیار در بالای لایه لیگ قهرمانان آسیا, Das گفت: این کشور از باشگاه های فوتبال در حال حاضر باید تمرکز بر گرفتن به لیگ معتبر و خوبی انجام می دهند وجود دارد. او معتقد بود که جهان ورزش قطعا تغییر خواهد کرد پس از Covid-19 بیماری همه گیر.

“وجود خواهد داشت تغییرات قطعا و آنها را تحت تاثیر ورزش نیز می باشد. وجود خواهد داشت محدودیت در راه مردم جشن پیروزی, در کریکت آنها در حال حاضر ممنوع بزاق برای هم بودن و آن این است که تاثیر تا آنجا که معکوس نوسان نگران است” Das گفت.

“برای این فصل جام معرفی شده یک فیلم یک دقیقه آب که در آن بازیکنان خود را ادامه می دهند یک بطری آب. وجود خواهد داشت محدودیت در راه تماشاگران وارد زمین. امیدوارم همه چیز حل و فصل خواهد شد در دو-سه سال است.”

او همچنین با تمجید از نقش AIFF تجاری شریک فوتبال توسعه ورزش محدود (FSDL) برای کمک به فدراسیون آمده از “ظروف سرباز یا مسافر مالی” آن را در بر داشت خود را در زمانی که وی به عنوان دبیر کل در سال 2010.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>