Mayu Mukaida و Takuto Otoguro باعث شده به اندازه کافی اندوه برای هند طرفداران کشتی. این دو اغلب متوقف هند بالا ستاره Vinesh Phogat و Bajrang Punia در آهنگ های خود را. در عمده مسابقات بین المللی آنها را نا امید دو سرخپوستان که کشور رقیب قوی ترین در کشتی کج برای توکیو مدال های المپیک.

کشتی قهرمانی آسیایی که در دهلی نو در روز سه شنبه خواهد بود یک فرصت برای Punia و Phogat به آزمایش خود را در برابر در خانه شرایط. موفقیت نیز کمک خواهد کرد که آنها را بسیار مهم رتبه بندی امتیاز است که تعیین خواهد کرد اسپایر در توکیو. دو دیگر سرخپوستان به واجد شرایط برای توکیو در حال راوی کومار Dahiya (57kg) و دیپاک Punia (86kg) که همچنین نگاه کنید به ارزیابی سطح خود را.

در زنان 53 کیلوگرم, جهان, شماره 3 Mukaida خواهد بود قوی مورد علاقه برای طلا در غیاب قهرمان جهان پاک Yong-mi کره شمالی و اضطراب سخت و ناگهانی Qianyu از چین است. Phogat پس از برنده شدن در جهان رتبه بندی سری در رم در ماه گذشته کرده و به جای Mukaida به عنوان جهان شماره 2 اما او در عین حال به ضرب و شتم ،

آن Mukaida که شکست Phogat در آخرین مسابقات قهرمانی آسیا در X’ian چین که در آن هند به پایان رسید با یک مدال برنز. سپس Phogat تا به حال فقط روشن به 53kg از 50 کیلوگرم بود و هنوز در تطبیق با وزن بالاتر دسته. اما بعد چهره خاموش در برابر ژاپنی ها پس از شش ماه در مسابقات قهرمانی جهان که در آن بازی های المپیک توکیو نقطه نیز در خطر است.

آن را نمی ارائه هر گونه کمک برای هند. دوباره Mukaida به ثمر رساند و یک پیروزی خرد بر Phogat ضرب و شتم او را 7-0. ژاپنی ها ساخته شده split-حرکت دوم او را در این دوره برای اولین بار.

هنگامی که او یک چنگال خوب بیش از Phogat او حرف خود را بیش از به ثمر رساند و شش امتیاز در یک بروید. این مسابقه بود به عنوان خوب به عنوان بیش از که در آن نقطه. شده است که نقطه قوت Mukaida. او نمره امتیاز در انبوه و دفاع دشوار است برای نقض.

در دیدار سال گذشته Mukaida روی مسابقه با تقریبا دو دقیقه مونده. او سریع برای گرفتن Phogat پاها سه بار و در تلاش نهایی منگوله دار و نورد او را برای پیروزی در برتری (10-0).

“به ضرب و شتم یک دختر ژاپنی شما باید به طور کامل در همه چیز توان آن را به برنامه رژیم غذایی خود را و یا روش. ما نمی توانیم آنها را ضرب و شتم با بازی سبک ما از کشتی; ما باید به ضرب و شتم آنها را از لحاظ فنی. من ارزیابی من در برابر حملات Mukaida. من به یک برنامه ریزی, چگونه برای رفتن در مورد بازی او” Phogat گفته بود Hindustan Times پس از مسابقات قهرمانی جهان که در آن او موفق به کسب یک مدال برنز و یک توکیو المپیک سهمیه.

او همچنین امیدوار است او را به چهره او یک بار قبل از بازی های المپیک است. که آرزو به حقیقت می پیوندند و در صفحه اصلی که در آن Phogat را پشتیبانی می کند. از آن خواهد شد یک فرصت است که به Phogat و مربی او وولر Icco زیادی در مورد آماده سازی خود را با پنج ماه برای رفتن به بازی های المپیک است.

Punia صورت دو جانبه نبرد. تنها هند به مدال طلا در مسابقات قهرمانی آسیا در سال گذشته دفاع قهرمان نمی خواهد که آن را آسان با دو تا از رقبای بزرگ خود را در 65 کیلوگرم قرعه کشی—Otoguro و Daulet Niyanzbekov از قزاقستان.

در جهانی 2018 قهرمانی Otoguro در معرض Punia را ضعیف پا دفاع و برنده یک خطر ناک final bout 16-9. در سال گذشته Punia بود دوباره محروم از مسابقات قهرمانی جهان طلا بود و آن را Niyazbekov که ضرب و شتم او در این زمان. پایین 2-9, Punia بود sensationally جنگیدند به رسم هنگامی که سطح سنجش زمان متوقف شد اما Niyazbekov اعلام شد برنده پس از کراوات در حساب پس از گل بحث برانگیز چهار نقطه پرتاب (بزرگترین حرکت از مسابقه).

آن زمان روز برای Punia به بیش از دست دادن. او گرجی مربی Shako Bentinidis صحبت در مورد چگونه Punia نیاز به مخلوط احتیاط با پرخاشگری و واگذار نمی شود بیش از حد بسیاری از نقاط در اوایل. او همچنین در کار محکم کردن پای خود را دفاع.

یک مدال طلا در رتبه بندی رم سری قرار می دهد Punia در یک فضای ذهنی را در خود عمده مخالفان.

چهره های جدید

وجود خواهد داشت دو نوجوان در تمرکز –Sonam ملک (62 كيلوگرم) و Anshu ملک (57), خواهد شد که بازی اول خود را عمده ارشد دوره مسابقات بین المللی. هر دو از آن ساخته شده به تیم پس از برنده شدن در دادگاه در لکنو بیش از نام تاسیس—Sakshi ملک و Pooja Julia. Anshu برنده نقره در رتبه بندی جهانی سری در رم در ماه گذشته. یک عملکرد خوب در اینجا اجازه می دهد Anshu و سونام که شوکه Sakshi به مهر و موم مکان خود را در تیم ملی برای مقدماتی المپیک در ماه آینده.

Greco Roman

در Greco Roman, مسابقات, هند نگاه کنید به بهبود آن شمارش از سه نقره و یک برنز به دست آورد در نسخه قبلی. تمرکز این حال می تواند در جوان grapplers مانند سونیل کومار (87kg) و Sajan Bhanwala (77kg) که تا به حال موفق به کسب نقره و برنز در گروه های مربوطه خود را در رتبه بندی جهانی سری در رم در ماه گذشته.

پنجاب Gurpreet سینگ که موفق به کسب طلا در 82kg در رم خواهد جست و خیز این رویداد در آماده سازی برای مقدماتی المپیک مسابقات ماه آینده. در 2019 ملاقات او تا به حال برنده نقره در 77kg. Gyanender Dahiya (60 کیلوگرم) که برنده برنز در نسخه قبلی است که در نزاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de