‘منتظر’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: ‘دوست’ مودی به او گفت میلیون ها نفر خواهد خوش آمدید…

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او به دنبال به جلو به سفر خود به هند در اواخر این ماه که در آن میلیون ها نفر از مردم به استقبال او.

“من مشتاقانه منتظر رفتن به هند” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی یک روز پس از این کاخ سفید اعلام کرد که او را از سفر به احمدآباد در گجرات و دهلی نو در فوریه 24 و 25.

“او (نخست وزیر نارندرا) توسط یکی از دوستانم. او یک نجیب زاده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاسخ به یک سوال.

سازمان دیده بان | ‘ب. ظ مودی یک از دوستان من یک نجیب زاده’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلوتر از هند بازدید

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او صحبت کرد و به مودی بیش از آخر هفته و در طول مکالمه نخست وزیر به او گفت که میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم به استقبال او را از فرودگاه به ورزشگاه کریکت.

وی با اشاره به نیوهمپشایر رالی برگزار شد یک روز پیش از آن بود که با حضور حدود 40000 تا 50000 نفر رئیس جمهور گفت: در یک سبک ورید که او ممکن است احساس خیلی خوب با این تعداد.

“هنگامی که ما از 50000 نفر من احساس خیلی خوبی… ما باید پنج تا هفت میلیون نفر فقط از فرودگاه به استادیوم جدید. و شما می دانید آن است که بزرگترین ورزشگاه در جهان است. (آنها) ساختمان آن در حال حاضر. آن را تقریبا کامل است و آن را بزرگترین در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در پاسخ به یک سوال در تجارت بالقوه مقابله با هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او آن را انجام دهد اگر “ما می توانیم معامله حق”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر