درد و رنج طولانی طرفداران لیورپول آماده برای جشن لیگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

زمانی که لیورپول در نهایت دست خود را بر روی لیگ قهرمانان اروپا دوباره بعد از 30 سال صبر کنید COVID-19 بحران تضمین کرده است جشن می رویم به نگاه بسیار متفاوت به شادی که استقبال خود را از آخرین موفقیت است.

صرف نظر از اینکه آیا آنها در نهایت پیروزی از آن در خانه و یا دور جشن که مشخص شده خود آنفیلد با پیروزی کوئینز پارک رنجرز است که برنده لیگ در سال 1990 تکرار نمیشود.

با بازی در حال حاضر در حال وقوع در پشت درهای بسته و اجتماعات بزرگ ممنوع, طرفداران را مجبور به پیدا کردن راه های جدیدی از مارک مناسبت.

“برای بسیاری از ما این شده است یک حزب است که سه دهه در ساخت بنابراین هر کس ایده خود را از آنچه را که آنها قصد انجام” لیورپول فن و از بنیانگذاران آنفیلد قرار دادن پادکست گرت رابرتز و گفتگو کرد.

“برخی از ویژه سیگار است که آنها در حال رفتن به دود و یا یک بطری شامپاین یا شراب که آنها صرفه جویی شده ام از این همه سال که آنها در حال رفتن به کرک باز.

“دیگری وجود دارد lad, که گفت که او فقط می خواهد در یک درخت نشسته و به تماشای جهان با لیورپول به عنوان قهرمان!,” او اضافه شده است.

همچنین بخوانید: بارسلونا فاقد جرقه پس از فصل از سر گرفته می گوید مربی Setien

لیورپول برگزاری 20-نقطه منجر دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی با هشت بازی از مبارزات انتخاباتی باقی مانده است.

اگر آنها را ضرب و شتم کریستال پالاس در روز شنبه آنها می تواند قرار دادن عنوان در اوایل روز شنبه ارائه شهرستان رها کردن نقاط در چلسی.

رابرتز گفت که طرفداران در سراسر جهان شده اند در تماس با او به بحث در مورد چگونه آنها را تست تیم که عنوان طولانی خشکسالی به پایان می رسد.

در میان طرفداران مشتاق به جشن می گیرند این است که سوئد سابق لیورپول مدافع گلن Hysen که در گذشته در لیگ برتر انگلیس پیروزی لیورپول تیم.

او برنامه ریزی شده بود و در انگلستان در ظرفیت خود را به عنوان سفیر به سوئد طرفداران لیورپول اما این برنامه بودند scuppered توسط محدودیت های مسافرتی با توجه به این ویروس است.

او و همکار سوئدی طرفداران لیورپول را با هم در شهر گوتنبرگ که در آن او در حال حاضر زندگی می کند به تماشای مسابقات باقی مانده.

“ما رزرو آبجو مزه شب لیورپول, بازی شهر بازی, بنابراین من امیدوارم که آنها می توانید آن را برد و سپس” به خوشگذران 60 ساله به رویترز گفت با خنده.

“در هر صورت ما همه در!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>