آستین صورتحساب Dowitcher اندیش در سونیپات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Gurugram: نادر رویت یک صورتحساب dowitcher در Mohammedabad روستا در سونیپات است باعث شور و هیجان در میان birders در دهلی شورای ملی مقاومت با کارشناسان گفت: این اولین بار است که رویت این پرنده در منطقه از آن گذشته دیده می شد در سولتنپور پارک ملی در سال 2013.

Suresh Sharma جانباز مرغدار از سونیپات خال خال طولانی-صورتحساب dowitcher در بعد از ظهر جمعه در شاليزار زمینه است. “من تو را دیدم پرنده و در زمان یک عکس متوجه آن نبود که مانند هر یک از دیگر پرندگان در مارش. من در ابتدا فکر کردم این بود که یک آسیایی, dowitcher اما نزدیک بررسی نشان داد که آن را در واقع یک صورتحساب dowitcher,” شارما افزود که پرنده در آن روشن و پرورش و بال و پر. پرورش بزرگسالان از گونه های شناخته شده به نارنجی undersides با تغییر راه راه سیاه و سفید در اطراف گردن خود را و طرف.

Nikhil Devasar دهلی-بر اساس birder توضیح داد که صورتحساب dowitcher ساحلی پرنده ای که نژاد در آسیای مرکزی قبل از حرکت به سمت مناطق استوایی برای زمستان. “سواحل در حال پرنده را در زیستگاه طبیعی. نمونه Sharma خال خال در روز جمعه به احتمال زیاد دربدر به عنوان آن است که به ندرت دیده می شود در دشت. آخرین رویت در دهلی شورای ملی مقاومت است که از حداقل پنج یا شش سال پیش” او گفت:.

این پرنده میل به صورت یک خط ساحلی زیستگاه birders گفت: دلیلی برای چندین رؤیت در هند کشورهای ساحلی کرالا ماهاراشترا و گجرات هر چند آن را نیز قبلا دیده در پنجاب Harike منطقه است. توصیف رویت به عنوان یک “خوش شانس یافتن” شارما گفت: “من فکر نمی کنم من می خواهم که کشف پرنده اگر آن را به باران. بارندگی در سونیپات در روز شنبه است مستغرق شاليزار زمینه ایجاد حق باتلاقی زیستگاه که dowitchers ترجیح می دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>