پلیس لندن برای سرکوب غیر قانونی احزاب را به عنوان افسران حمله دوباره

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پلیس لندن را سرکوب در خیابان غیر قانونی احزاب پس از افسران تحت حمله برای دومین شب پیاپی به عنوان آنها سعی در پراکنده کردن یک غیرمجاز جمع آوری پایتخت رئیس پلیس گفت: روز جمعه.

به عنوان بریتانیا آغاز شده به سهولت سخت coronavirus مستند, قوانین پلیس مجبور به مقابله با تعدادی از احزاب غیر قانونی و نمی توانید رای بدهید در سراسر کشور با بسیاری از مردم از موازین دستورالعمل که تنها گروه تا شش می توانید ملاقات در خارج از منزل.

“آن را داغ برخی از مردم را مست بیش از حد برخی از مردم فقط عصبانی و پرخاشگر هستند و برخی از آنها ساده و خشونت در لندن” رئیس پلیس Cressida, کیر, گفت:.

حوادث غیر قانونی بودند و نمی باید اتفاق می افتد, او گفت: هشدار: “ما خواهد آمد و آنها را به پایین.”

در شب چهارشنبه, 22 افسران زخمی شد و تعدادی از اتومبیل های گشت زنی بودند تخریب زمانی که مشکل شکست در یک غیرمجاز رویداد موسیقی در Brixton در جنوب لندن.

افسران تحت حمله دوباره پنج شنبه شب از revelers پرتاب موشک در Notting Hill منطقه غرب لندن صحنه یکی از تعدادی از بدون مجوز موسیقی, رویدادهای

“ما دیده ایم تعداد زیادی از مردم به طور کامل موازین بهداشتی و مقررات ظاهری نمی مراقبت در مورد خود و یا خانواده خود را در قبال سلامت و مایل به بزرگ احزاب” دیک گفت.

پلیس آماده خواهد شد برای بیشتر مشکل این آخر هفته.

“ما می دانیم که داشتن ماه از محدودیت های مردم نا امید شده است و مردم می خواهند به گرد هم می آیند در تجمعات اما این غیر قانونی raves بدیهی است که غیر قابل قبول” وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت: آسمان, اخبار روز جمعه.

در این ماه بزرگ تظاهرات ضد نژادپرستی هواداران صورت گرفته در مرکز لندن و شهرهای دیگر در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و برخی از ضد تظاهرات که برخی از آنها خشونت تبدیل شد.

حدود 140 افسران زخمی شده است در سه هفته گذشته, کیر, گفت:. یک سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون به نام خشونت علیه پلیس وحشتناک.

روز پنجشنبه مقامات بورنموث یک شهر ساحلی در جنوب انگلستان اعلام کرد که یک “حادثه بزرگ” بیش از آنچه به نام غیر مسئولانه رفتار جمعیت که تا به حال نادیده گرفته بهداشت عمومی راهنمایی در coronavirus و به شدت نامعقول خدمات محلی.

بازدید کنندگان وارد در اعداد بزرگ در یک طلسم آب و در نتیجه ترافیکی در جاده ها رفتار ضد اجتماعی و الکل سوخت دعوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>