Lok نایاک بیمارستان اسناد می خواهید بلوک جداگانه برای Covid-19 درمان

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پزشکان در دهلی Lok نایاک بیمارستان که در آن شش بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس (Covid-19) پذیرفته اند خواسته بیمارستان به شکل یک بلوک جداگانه است که شامل تمام بخش ها و تشخیص مربوط به Covid-19 درمان به طوری که دیگر بیماران در بازدید از بیمارستان در حال محافظت از هر گونه ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس.

آنها همچنین خواستار قطع کلی از بیمار درمانگاه و خدمات تشخیصی.

“ما پیشنهاد می کنیم که چنین انزوا و یا قرنطینه می تواند انجام شود در یک بلوک مانند تمام خدمتکاران (مولانا آزاد موسسه دندانپزشکی علوم) داروی جدید بلوک و یا کل ارتوپدی بلوک و باید این را اعلام کرد به عنوان تاج-درمان واحد با طبقات مختلف مدیریت دسته بندی های مختلف از بیماران مبتلا به” معلم ارتباط از مولانا آزاد کالج پزشکی که مرتبط است به Lok نایاک بیمارستان گفت: در نامه ای به تاریخ مارس 23.

Lok نایاک بیمارستان در نزدیکی دهلی دروازه دارای 34-تخت جداسازی بخش برای بیماران مشکوک و 11 جدا شده اتاق برای Covid-19 مثبت بيماران است. این یکی از 27 بیمارستان با انزوا امکانات در سرمایه های ملی.

تا به حال افرادی که مظنون هستند Covid-19 بيمار اول ترياژ شده (نظم و سایت درمان تصمیم گرفته است) در طبقه همکف بیمارستان اضطراری ساختمان و سپس با انتقال به Covid-19 جداسازی بخش در طبقه ششم همان ساختمان.

اغلب بیماران تشخیص داده و یا درمان برای Covid-19 گرفته شود باید از طریق خارج از بیمار در درمانگاه ها و داروخانه بخش به X-ray واحد در یک ساختمان دیگر است که مشترک برای کل بیماران نیز هست.

چنین حرکات Covid-19 بیماران و پزشکان می گویند می تواند در معرض دیگران به بالا-عفونت مسری.

اگر این تست مثبت است تایید بیمار منتقل شده است به یک اتاق جدا در یکی دیگر از بلوک در سراسر یک سوم ساختمان در محوطه دانشگاه. برای این بیش از حد Covid-19 بیمار برای عبور از بیمار درمانگاه و همچنین به عنوان بیمار در بخش, با توجه به پزشکان. به طور مشابه برای استفاده از ونتيلاتور یک Covid-19 بیمار را باید به ارمغان آورد به اورژانس ساختمان.

“حرکت Covid-19 بيمار از ساختمان به ساختمان را به طور کلی بیماران در معرض خطر” ارشد دکتر از بیمارستان گفت: به شرط ناشناس ماندن.

یکی دیگر از بخش آماده شده توسط بیمارستان برای درمان بیشتر Covid-19 بيمار در ارتوپدی بلوک خواهد شد که در یک چهارم ساختمان.

در حالی که 2000 تخت بیمارستان قطع شده است OPD ثبت زمان دو ساعت و درمانگاه در ادامه به عملکرد. بیمارستان نیز همه متوقف انتخابی غیر اورژانس جراحی برای کاهش جمعیت است.

“بله این امکانات در حال تکه تکه وجود دارد بدون شک در مورد آن است. اما دولت هند اعلام کرده است ما یک Covid-19 بیمارستان و ما در حال انجام بهترین با آنچه که ما داشته باشد. ما در حال گرفتن هر احتیاط به اطمینان حاصل شود که عفونت کنترل می شود. ما باید قطع OPD اما من حاضر نیستم به تعطیل آن را به طور کامل به دلیل آن را به فقرا بیماران بروید در غیر این صورت ؟ ما همچنین یادآوری به مردم برای حفظ فاصله و شستن دست های خود را قبل از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان به طور منظم از طریق اطلاعیه ها” گفت: Dr Kishore سینگ مدیر پزشکی Lok نایاک بیمارستان.

به غیر از تکه تکه امکانات پزشکان نیز در مورد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) ارائه شده به کارکنان مراقبت های بهداشتی. “کمبود وجود دارد از PPE در بیمارستان است. پزشکان مشغول به کار در این جداسازی بخش شد که با توجه PPE و عرضه است که در حال حاضر باید بخیه شل و منافذ پارچه. ما آگاهانه در معرض مردم ما به این عفونت” دکتر ذکر شده در بالا گفت.

کارشناسان معتقدند که تک تسهیلات اختصاص داده شده به درمان بیماران آلوده بهتر است از رویکرد تدریجی.

“البته حرکت بیمار در اطراف در سراسر بیمارستان افزایش شانس آنها به عفونت به دیگران در بیمارستان است. به طور موثر مدیریت Covid-19 بیماران یا بیمارستان باید تخلیه خود را به دیگر بیماران و یا استفاده از خالی امکانات مانند AIIMS خواهد بود با استفاده از آن ژججر مرکز سرطان که هنوز به طور کامل عملیاتی – برای درمان Covid-19 بیماران,” گفت,,,, Dr, MC میشرا, مدیر سابق هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>