قفل شده تا وزیر تلاش می کند دست خود را در برش کودکان مو مخلوط می شود پاسخ

توسط: PTI | لکنو | به روز شده: مارس 19, 2020 2:53:08 pm

Locked down UP min tries his hand at cutting children's hair, gets mixed response Satish Dwivedi وزیر امور خارجه در امور آموزش پایه گفت: از پسر و دختر خود را رشد کرده بود و او تصمیم گرفت آنها را کوتاه کردن مو.

با آرایشگاه بسته با توجه به کروناویروس مستند, یک, Uttar Pradesh وزیر تصمیم به خوب بکار بردن قیچی و به فرزندان خود کوتاه کردن مو.

Satish Dwivedi وزیر امور خارجه در امور آموزش پایه گفت: از پسر و دختر خود را رشد کرده بود و او تصمیم گرفت آنها را کوتاه کردن مو.

“آن را نمی تواند به خوبی برای من چهار-and-a-half-year-old daughter Sukriti. اما آن را نگاه خوب در هشت سال Kartikeya,” Dwivedi گفت.

یک ویدیو نشان دادن او برش کودکان مو رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی, نقشه کشی تعدادی از واکنش های.

“ویدئویی ساخته شده بود به من نشان می دهد قانون به اعضای خانواده و بستگان. بعد وقتی دیدم این ویدئو من به اشتراک گذاشته شده آن است”.

سالن در اوتار پرادش مانند جاهای دیگر بسته شده اند پس مارس 25 زمانی که کل کشور رفت و به یک مستند های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

پرسید که چگونه کودکان در واکنش به مهارت های جدید او را توسعه داده است اما هنوز کامل گفت: آنها خوشحال بودند.

“من نگران اما بچه ها خوشحال بودند. در واقع من دختر گفت: “هیچ مشکل پدر’. پسر نمی خواهید موهای خود را به نگاه عجیب و غریب اما در حال حاضر او می گوید هر کس او رو کوتاه کردن مو از پدرش است.”

در مورد زندگی روزمره در خانه Dwivedi گفت آن آغاز می شود با یوگا و تماشای Ramayan در تلویزیون.

“بعد از این صحبت من به کارگران در مجمع مربوط به حوزه های Itwa. از مارس 24, من شده اند در ارتباط با مردم هر روز از 11 صبح تا 12 ظهر در Facebook Live. سپس آن زمان برای Mahabharat.”

سپس دوباره از 1 ساعت به 6 بعد از ظهر او باقی می ماند و در تماس با مردم منطقه است.

“مردم در سیددهرتهنگر به خصوص کارگران که در Ludhiana پونا بمبئی بنگلور و حیدرآباد و جاهای دیگر تماس بگیرید و مشکلات خود را بازگو. محل و شماره تلفن یک فرد را در میان تماس گیرنده است اشاره کرد و مشترک با گره افسر منصوب به دولت مربوطه توسط تا دولت و مشکلات خود را در redressed” وزیر گفت.

نسبت به شب Dwivedi همچنین مسئول Sonbhadra منطقه به دنبال روز گزارش و بازخورد از مقامات و پارتی-دفتر مىكردند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

ایندکسر