مستند ذخیره حداکثر 2.1 لاخ زندگی و جلوگیری از 70 لاخ موارد ادعا می کند دولت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک دولت توانمند گروه تشکیل شده برای طراحی, نظارت و اجرای هند coronavirus مهار تلاش ادعا کرده است که این مستند در سراسر کشور اجرا برای اولین بار در مارس 25 به شکستن زنجیره انتقال در مراحل اولیه گسترش Covid-19 عفونت در کشور موفق بوده است در صرفه جویی صدها هزار نفر از زندگی و کاهش رشد بیماری طبق پیش بینی های ساخته شده توسط چند مدل های ریاضی.

با توجه به یک گروه مشاوره بوستون (BCG) مدل lockdown را نجات داده بین 1.2 – 2.1 لاخ زندگی و برطرف بین 36 – 70 لاخ موارد مثبت Covid-19 ادعا کرد رئیس تقویت گروه I.

طرح مدل های آماده برای ارزیابی اثربخشی اقدامات پیشگیرانه از جمله این مستند ارائه شد در بعد از ظهر جمعه در طول روال کنفرانس مطبوعاتی مقامات دولتی به منظور ارائه به روز رسانی در مورد وضعیت Covid مهار کردند.

با توجه به یکی دیگر از برآورد ساخته شده توسط ‘اقتصاددانان مستقل’ در اطراف 68,000 مرگ و میر شدند و بازداشتند در هند با توجه به اجرای مستند در حالی که کمک به جلوگیری از اضافی 23 لاخ موارد مثبت گفت:.

وی ارائه یکی دیگر از مدل تهیه شده توسط بهداشت عمومی بنیاد هند (PHFI) که ادعا کرد که این مستند تا به حال کمک به صرفه جویی در 78,000 زندگی می کند.

Dr V K پل, عضو (بهداشت و درمان) NITIAayog و رئیس تقویت گروه شماره 1 همچنین بر مزیت های مختلف دیگر دست توسط این مستند گفت: این تضمین است که موارد باقی مانده محدود به مناطق خاص.

“80 درصد از همه موارد فعال شد فقط در 5 متحده بیش از 60% موارد فقط در 5 شهر گسترش Covid-19 عفونت باقی مانده است محدود به مناطق خاص این است که هیچ دستاورد کوچک و همچنین اعتماد به نفس می دهد برای باز کردن مناطق دیگر گفت:” دکتر پل.

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

Maharashtra, Tamil Nadu, Gujarat, دهلی نو و راجستان پنج بدترین قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس در هند.

او در ادامه ادعا می کنند که نرخ رشد Covid19 موارد شاهد ثابت سقوط از مارس 3, 2020, زمانی که مستند بود قادر به قرار دادن یک ترمز در سرعت افزایش عفونت.

“تعداد موارد امروز خواهد شده اند بسیار بالاتر بود مستند شد,” او گفت:.

این مستند برای اولین بار اجرا شده در 25 مارس تا 14 آوریل و پس از آن افزایش یافته و در فاز دوم آن به مارس 3, پس از مرحله سوم به پایان رسید که در مارس 17. این کشور در حال حاضر در خروج تدریجی از حالت ملی مستند ورود به فاز چهارم آن با درجه بندی از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

Dr Paul افزود که این مستند نه تنها قرار دادن ترمز در افزایش تعداد موارد مثبت, اما آن را نیز تضمین می کند که نرخ Covid-19 مربوط به مرگ و میر بیش از حد به طور قابل توجهی پایین آمد. تفاوت در میزان مرگ شد قابل توجه بین pre-مستند و پست-مستند موقعیت او ادعا کرد.

ارائه رسمی بر اثر مستند و دیگر مهار اقدامات انجام شده توسط دولت بر می آید یک روز که یک جلسه از احزاب مخالف برگزار شد کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی که بود به خصوص سخت در دولت و مدیریت بحران در حالی که وی از سوی مامورین که این مرکز تا به حال هیچ استراتژی خروج از این مستند.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>