مستند ارائه می دهد بهترین زمان برای مطالعه خاک, فعالیت های لرزه ای

این است که احتمالا بهترین زمان برای نظارت و بررسی رویدادهای لرزه ای مانند تشخیص زمین لرزه های کوچک به عنوان بسیاری از نقاط جهان در مستند. گذرا لرزه ای “سر و صدا” از وسایل نقلیه قطار مترو کار ساخت و ساز و غیره استفاده می شود که به ماسک صدا از فعالیت های لرزه ای در زیر خاک است و در حال حاضر تا حد زیادی کاهش می یابد با توجه به تجزیه و تحلیل لرزه.

رصدخانه سلطنتی بلژیک توییتی در 20 مارس: “زمین ادامه دادن. زمین حرکات در فرکانس های 1-20 هرتز عمدتا به دلیل فعالیت های انسانی (اتومبیل و قطار و صنایع و…) بسیار پایین تر از اجرای مهار اقدامات توسط دولت است.” توماس Lecocq یک زلزله شناس از رصدخانه سلطنتی بلژیک است که بررسی تغییرات لرزه ای سر و صدا با توجه به مستند توییتی در مارس 27 که ميانگين سطح سر و صدا بود 33 درصد پایین تر از اقامت در خانه سفارشات صادر شده در بلژیک.

“این است که احتمالا بهترین زمان برای دانشمندان مانند من به مطالعه ساختار خاک و امواج طبیعی به دلیل کمی وجود دارد گذرا سر و صدا بودن ثبت شده توسط مانیتور های ما. این کمک خواهد کرد که درک یک سایت خاص و انجام ارزیابی خطر” گفت: AP Pandey, زلزله شناس در مرکز ملی زلزله شناسی در وزارت علوم زمين. اما هند هنوز مورد تجزیه و تحلیل لرزه ای کاهش سر و صدا به دلیل مستند نشده است.

طبیعت مجله گزارش مشاهدات لرزه روز سه شنبه. “اگر مستندات همچنان در ماه های آینده بر اساس شهر آشکارسازهای در سراسر جهان ممکن است بهتر از حد معمول در تشخیص محل وقوع زلزله پس لرزه های” اندی Frassetto یک زلزله شناس در ثبت موسسات تحقیقاتی برای زلزله شناسی در واشنگتن دی سی به نقل عنوان کرد و گفت در این گزارش که توسط طبیعت است.

استفان هیکس دانشکده فنی و مهندسی دپارتمان علوم زمین و مهندسی در کالج سلطنتی لندن نیز توییتی در مارس 27 مورد چگونه زلزله را دیدم انگلستان مستند. داده ها از زمین شناسی ایستگاه نشان می دهد کاهش در میانگین در طول روز سابقه لرزه ای سر و صدا به دلیل مقدار کاهش ترافیک در جاده ها. مشابه وجود دارد توییتهایی از زلزله شناسان در دیگر نقاط جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر