مستند: Odisha سانتی متر می پرسد صاحبخانه به چشم پوشیدن یا تسلیم اجاره فقیر مستاجران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | Bhubaneswar | انتشار: 3 آوریل سال 2020 4:45:51 pm

Lockdown: Odisha CM asks landlords to waive off or defer rent of poor tenants رئیس جمهوری هفته گذشته اعلام کرد 2,200 تومان کرور روپیه ویژه بسته مالی برای کمک به ضعیف تر بخش از جامعه ضربه سخت به دلیل 21-day مستند. (عکس)

با در نظر گرفتن مداوم در سراسر کشور مستند به سرعت گسترش coronavirus Odisha وزیر Naveen Patnaik است به دادگاه تجدید نظر به صاحبخانه بود و مهربان به فقیر و چشم پوشیدن یا حداقل تسلیم خانه اجاره سه ماه می باشد.

از طریق این حرکت را می توان نشان داد که مردم از Odisha برای هر یک از دیگر در زمانی که کل کشور تحت مستند به وزیر گفت.

وقت آن است که برای همه وجود داشته باشد برای هر یک از دیگر به عنوان کل کشور تحت مستند و مبارزه بی سابقه ای همه گیر از #COVID-19. درخواست تجدید نظر صاحبان خانه به مهربان به فقیر & چشم پوشیدن یا حداقل تاخیر اجاره 3 ماه.

اجازه دهید جهان نشان می دهد که OdishaCares, Patnaik توییتی. مستاجران باید به خواسته تخلیه به صورت عدم پرداخت اجاره در چنین دوران دشوار او گفت:.

و اشاره کرد که جهان در مواجهه با یک بحران بی سابقه ای به وزیر گفت. اجازه دهید هر یک از ما می خیزند و وجود دارد برای هر یک از دیگر در طول این دوران سخت.

Patnaik درخواست تجدید نظر می آید چند روز پس از اتحادیه وزارت گفت که صاحبخانه نمی تواند تقاضای اجاره از دانش آموزان و کارگران مهاجر و کارگران برای یک ماه.

رئیس جمهوری هفته گذشته اعلام کرد 2,200 تومان کرور روپیه ویژه بسته مالی برای کمک به ضعیف تر بخش از جامعه ضربه سخت به دلیل 21-day مستند.

دولت نیز اعلام کرد کمک های مالی از تومان 3,000 هر یک به فروشندگان خیابانی در سراسر 114 شهری و محلی بدن (ULBs) در نمایی از مستند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>