مستند: ماهاراشترا دانش آموزان در گیر کوتا پین امیدوار است در دولت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط ابها Goradia | بمبئی | منتشر شده در تاریخ: مارس 26 سال 2020 2:23:11 am

India Lockdown, coronavirus outbreak, Kota student, Maharashtra students, indian express news این دانش آموزان گفت: آنها امیدوار به عنوان ماهاراشترا دولت نشان داده است تمایل به آنها را به عقب. (بازنمودی)

با تخلیه از دانش آموزان بودند که در گیر کوتا توسط چند دولت ناامیدی ماهاراشترا دانش آموزان به بازگشت به خانه به اوج. این دانش آموزان گفت: آنها امیدوار به عنوان ماهاراشترا دولت نشان داده است تمایل به آنها را به عقب.

در حالی که اکثر دانش آموزان رفتن به کوتا برای آماده شدن برای پزشکی و مهندسی امتحانات 13 ساله Mayuresh Rathod از امراواتی در میان آنهایی که جوان گیر وجود دارد. Mayuresh زندگی با خواهر پسر بچه و مادر او. او همچنان دلتنگ بیشتر از زمان. “همسر من استفاده می شود که برای اقامت وجود دارد با کودکان مجبور به بازگشت به علت بیماری. Mayuresh بود برای بازگشت بعد از کلاس 8 امتحانات. اما به زودی پس از امتحانات مستند اعلام شد,” پدر Santosh Rathod گفت. او نوشته است به DGP Kota منطقه دادرس و امراواتی tehsildar درخواست برای اقدامات را برای حفظ امنیت کودکان بازگشت اما هنوز نمی کردم هنوز پاسخ.

با غالب تنش در مورد بازگشت به خانه این آسان نیست برای ادامه تحصیل گفت: 18 سال Aditi Thorat که شد از سولاپور. “من آمد به کوتا سال گذشته با یک زن و شوهر از دوستان. با افزایش تعداد موارد مثبت در کتا ما همیشه می ترسم که آیا ما قرارداد coronavirus. بسیاری از دوستان من که زندگی می کنند به عنوان PGs مجبور به حفظ چند روز بدون غذا,” او گفت:.

با ظروف سرباز یا مسافر بسته Om Ghadling 18 ساله از Buldhana که برای NEET امتحانات مربیگری, پیاده روی بیش از دو متر برای وعده های غذایی ارائه شده توسط دولت است. دو وعده غذا در روز در حال مراقبت از, به غیر از آن او و دوستان خود تکیه می کنند و در بسته بندی مواد غذایی.

کیفیت ظروف سرباز یا مسافر غذا رو به وخامت گذاشته است دانش آموزان پس از کشورهای دیگر ترک گفت بهوسول بومی Rahul Malhotra. “نه تنها آن را بی مزه و کیفیت بد است. اما روز وجود دارد آن را دشوار است برای به دست آوردن غذا به مقدار محدود در حال حاضر در حال آماده” گفت: Malhotra که به کوتا در سال 2018 به آماده شدن برای آزمون ورودی مهندسی.

اخیرا کنگره و رهبر سابق ماهاراشترا سانتی متر Prithviraj Chavan نوشت: وزیر Uddhav Thackeray حاکی از این است که بیش از 2000 ماهاراشترا دانش آموزان در گیر کوتا و در جای دیگر در کشور باید به ارمغان آورد. ماهاراشترا جوانان کنگره رئیس جمهور Satyajeet Tambe همچنین ابراز نگرانی های مشابه. روز جمعه CMO توییتی اعلام Thackeray آمادگی برای بازگرداندن دانش آموزان است.

هنگامی که تماس وزیر حمل و نقل آنیل Pieraccioni گفت: بحث شد در این روش برای تامین امنیت بازگشت از دانش آموزان است. “ما در حال مذاکره در مورد نحوه حمل و نقل. ما نیز بدانند که آیا راجستان دولت می تواند با ارائه حمل و نقل و یا دولت به ارسال وسایل نقلیه خود را. یک تصمیم است که انتظار می رود در روز دوشنبه. ما در حال تلاش برای این کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

وزیر امداد و توانبخشی Vijay Wadettiwar در روز شنبه گفت: “منطقه عاقلانه جزئیات از دانش آموزانی که در کتا شده اند به دست آمده است. به زودی, Maharashtra و راجستان دولت را به دانش آموزان است.”

روز شنبه, دولت, مدیر, مدیریت بحران, Abhay Yawalkar همچنین نوشت: به پنجاب اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) برای همکاری در تامین امنیت بازگشت از نزدیک به 85 رشته دانش آموزان مشغول به تحصیل در دانشگاه دوست داشتنی در پنجاب.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>