مستند در هند: Oppn می پرسد دولت برای کمک به رشته مهاجران با حمل و نقل مواد غذایی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Manoj C G | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 28 سال 2020 5:49:54 am

migrant labourers, india lockdown, food transportation of migrant labourers, indian express سونیا گاندی استدلال کرد که lakhs از کارگران مهاجر بودن مجبور به پیاده روی صدها کیلومتر به عنوان وجود دارد بدون حمل و نقل عمومی در دسترس(فایل/بازنمودی تصویر)

با هزاران نفر از خارج از کار روزانه شرط رشته دور از خانه و در مکان های مختلف در سراسر کشور با توجه به مستند احزاب مخالف در جمعه نصب شده فشار در مرکز و همچنین دولت های ایالتی به گام در فوریت ها و کمک به آنها در رسیدن به روستاهای خود و یا باز کردن اسکان موقت با عرضه کافی مواد غذایی برای آنها.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی نوشت: نخست وزیر نارندرا مودی درخواست او را به دخالت. او استدلال کرد که lakhs از کارگران مهاجر بودن مجبور به پیاده روی صدها کیلومتر به عنوان وجود دارد بدون حمل و نقل عمومی در دسترس است و چند نفر دیگر در مهمان خانه ها و یا هتل ها و اجرا از پول برای پرداخت هزینه های خود را.

با این استدلال که این مستند آغاز شده است به یک اثر مضر بر روی هزاران نفر از مردم از جمله او از او خواست به موضوع “ملی مشورتی” برای کمک به کسانی که به دام افتاده در حمل و نقل.

در نامه سوم به نخست وزیر این هفته — گاندی نوشت: “من از آزادی به پیشنهاد دو.اقدامات. یک بار دولت خدمات حمل و نقل در دسترس برای کسانی که در حال راه رفتن به خانه خود را در شهرهای کوچک یا روستاها (و) منطقه جمع به گسترش همه ممکن است کمک به کسانی که دیگر نمی توانیم به اقامت در لژ یا مهمان خانه ها است.”

AICC دبیر مسئول تا پریانکا گاندی Vadra نوشت: وزیر یوگی Adityanath اصرار دولت خود را به برداشتن قدم برای کمک به این رشته کارگران است.

“کارگران از, Uttar Pradesh سفر به مناطق دوردست و برای امرار معاش خود. امروز آنها در تنگه وخیم پس از مستند.من درخواست شما را به گام برای کمک به کسانی که رشته کارگران رسیدن به خانه…اگر تعداد زیادی از مردم در جاده ها. دولت مدارس و کالج ها می توان به آنها ارائه سرپناه..,” او گفت:.

او همچنین از او خواسته به صحبت می کنند به همتایان خود در کشورهای دیگر و در همکاری با آنها را به آنها را تضمین کار امنیتی است.

ارشد کنگره رهبر احمد پاتل بیش از حد خواسته دولت مرکزی به “صدور دستور برای فعال کردن یک بار قطار/اتوبوس سرویس” برای کمک به این رشته رسیدن به خانه. “اگر ما می تواند تخلیه سرخپوستان رشته در خاک های خارجی چرا کمک به کسانی که در رشته داخلی خاک” او گفت:.

CPM دبیر Sitaram Yechury گفت: “Lakhs در حال حاضر در جاده ها داشتن دکمه سمت چپ محل کار خود را. مرکز باید ایجاد اردوگاه با تضمین تامین مواد غذایی از مواد غذایی و نیازهای دیگر. یا ترتیب حمل و نقل به خانه های خود. مگر ما انجام داده نمی تواند شامل جامعه گسترش COVID-19. این مرکز دارای بدیهی است که نه از طریق فکر این مستند که اعلام شده است به طور ناگهانی. بزرگترین کشیدن از زندگی در هند را بیشتر به حاشیه رانده مانع باید توسط مرکز. حمل و نقل آنها را به ایمنی: به سادگی نمی تواند منحرف کردن مسئولیت متحده است.”

Samajwadi حزب رئیس Akhilesh Yadav خواسته تا دولت به منظور مقامات منطقه برای توزیع مواد غذایی بسته به آن رشته در جاده ها. West Bengal وزیر Mamata بانرجی نوشته شده به همتایان 18 متحده به ترتیب برای پایه سرپناه و مواد غذایی و پزشکی در حمایت از کارگران از دولت سرگردان در این کشورها.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>