مستند در 80 coronavirus-آمار ولسوالی; هیچ قطارهای مترو و اتوبوس های بین ایالتی تا…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مقامات روز یکشنبه گفت: 80 مناطق تحت تاثیر این رمان coronavirus خواهد شد قفل شده و هیچ قطارهای مترو و اتوبوس های بین ایالتی را به کار گیرند تا 31 مارس به عنوان تعدادی از Covid-19 نفر افزایش یافت و به 370 در بزرگترین جهش در این کشور دیده می شود تا کنون.

بیهار و ماهاراشترا گزارش دو Covid-19 مرتبط با مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر مربوط به بیماری به شش سراسر کشور است.

تصمیم به توقف خدمات حمل و نقل در نظر گرفته شد پس از رئیس وزرای امور همه کشورها برگزار شد جلسه با وزیر و کابینه اصلی ،

“در این دیدگاه نیاز به شامل گسترش COVID-19 آن موافقت شد که با وجود نیاز مبرم به گسترش محدودیت در حرکت های غیر ضروری حمل و نقل مسافر از جمله بین دولت حمل و نقل اتوبوس تا 31 مارس سال 2020” دولت آزادی گفت.

“پس از بحث های دقیق دولت توصیه شد به صدور دستورات مناسب اجازه می دهد تا تنها خدمات ضروری به کار در 75 منطقه که گزارش مورد تأیید و یا تلفات نیش به COVID-19” آن گفت:.

این می آید پس از راه آهن هند صادر شده یک جهت مشابه پیش از آن در روز گفت: همه مسافران قطار در سراسر کشور اجرا خواهد شد تا 31 مارس است.

دستور صادر شده توسط وزارت راه آهن گفت: قطار کالا ادامه خواهد داد به اجرا برای اطمینان از خدمات ضروری است و تمام قطار حومه خدمات از جمله کسانی که در مناطق مرکزی و غربی راه آهن را نیز متوقف شود تا 31 مارس است.

“همه نشات گرفته از راه دور پست الکترونیکی/اکسپرس و قطار بین شهری (از جمله حق بیمه قطار) و همه نشات گرفته قطار مسافری باید لغو شود تا 2400 ساعت 31.03.2020” آن گفت: در یک دایره.

اتحادیه مسکن و امور شهری وزارت نیز با صدور یک پیام به مدیران مترو تمام شرکت های راه آهن در سراسر کشور درخواست آنها را به حالت تعلیق خدمات در تمام عملیاتی شبکه تا 31 مارس است.

“در حال حاضر از نظر زمان جهانی همه گیر از این کرونا ویروس, برای, حاوی بیشتر آن از طریق اینتر-شخصی نزدیکی آن شده است تصمیم به تعطیل کردن مترو راه آهن خدمات در تمام عملیاتی شبکه در سراسر کشور تا 31 مارس سال 2020” DS Mishra اتحادیه توسعه شهری وزیر گفت.

این مقام رسمی همچنین خواسته مترو مدیریت گردش اطلاعات در میان مسافران به طوری که آنها نمی در صورت هر گونه ناراحتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>