مستند به من کمک کرد شناسایی کاستی در بازی: مدافع Kothajit

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی هاکی مردان مدافع تیم Kothajit سینگ در روز چهارشنبه گفت: COVID-19 مستند به او یک فرصت برای ضربه زدن به دکمه مکث و شناسایی کاستی های خود را در بازی. Kothajit گفت: بزرگترین غذای آماده از این مستند بود که به ارزش و اهمیت صبر و نیاز به ايمان خود در هر وضعیت. “این یک زمان دشوار در طول مستند دوره است. دور ماندن از هاکی روی زمین است همیشه دشوار است. اما من فرصتی برای ضربه زدن به دکمه مکث در آن زمان” Kothajit بیان شد که در یک هاکی هند آزادی مطبوعات.

“من هم به تماشای بسیاری از فیلم هایی از مسابقات قبلی و من پایین اشاره کرد جنبه های خاصی که من نیاز به کار بر روی در ماه های آینده,” او اضافه شده است. 28 ساله مدافع استفاده از زمان در طول این مستند همچنین به اندیشیدن در مورد طولانی خود را بین المللی حرفه ای پوشا بیش از 200 بازی برای کشور خود.

“من شده اند در تیم هند حدود هفت سال و بنابراین من می تواند استفاده از lockdown دوره به فکر می کنم در مورد چگونه من را از پیشرفت در زندگی حرفه ای من. من قطعا متوجه شدم که بیمار می شود و در ادامه به استقامت عناصر کلیدی در هر ورزشکار و زندگی,” او گفت:. “فرصت ها می آیند و می روند اما نکته مهم این است که به نگه داشتن من در صد و اعتقاد خودم هر بار که من در زمین” Kothajit اضافه شده است.

این بازیکن از مانیپور گفت که به طور منظم آموزش تناسب اندام در ورزش اقتدار هند پردیس در بنگلور به او کمک کرد ماندن از لحاظ جسمی و ذهنی تازه است. “ما حفظ آمادگی جسمانی ما بود بزرگترین هدف در طول مستند. سازگار ورزش قطعا کمک می کند تا به توان ذهنی و جسمی تازه است. انجام تناسب اندام برنامه بود که بهترین روز من,” او گفت:.

“تماشای مسابقات هاکی روی و انجام stickwork دریل شد عمده منابع از انگیزه به عنوان خوب,” او گفت:. Kothajit که از دست رفته در FIH مقدماتی المپیک در سال گذشته بود خوشحال به نام بازگشت به تیم ملی پیش از FIH هاکی لیگ برتر 2020 مسابقات مقابل هلند.

“این قطعا دشوار است به از دست بازی یکی از بزرگترین مسابقات مانند FIH المپیک مقدماتی. “این فوق العاده بود برای دیدن تیم ما کتاب یک اسکله در بازی های المپیک توکیو در مقابل جمعیت خانه ما. ما یک مقدار زیادی از مدافعان با استعداد در تیم ما است و آن را به رقابت برای یک نقطه در تیم ملی.

“این واقعا نشان می دهد نوع کیفیت ما در کنار ما است. آن شگفت انگیز بود به پشت در تیم ملی در اوایل این سال است. “امیدوارم که من می توانم نگه داشتن قرار دادن در سخت متری در جلسات آموزشی در آینده می شود و مطابق عضو از طرف هند برای مسابقات آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>