مستند ایجاد کرده است هند را به عنوان یک مکان امن مقصد توریستی: وزیر گردشگری Prahlad پاتل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Divya یک | دهلی نو | به روز شده در: 9 آوریل سال 2020 6:16:07 pm

Prahlad Patel tourism minister, Prahlad patel interview, india tourism, india tourism lockodwn, india lockdown effect on toutism, indian express اتحادیه گردشگری و وزیر فرهنگ و ارشاد Prahlad پاتل می گوید چگونه این وزارت در نظر دارد برای مقابله با این شکست که از صنعت دریافت کرده است. (فایل)

در اوایل این هفته از سوی وزارت گردشگری راه اندازی شد ‘رشته در هند’ سایت برای گردشگران بین المللی. در آن دو روز اول آن را دریافت بیش از 500 نمایش داده شد/ درخواست برای کمک. این وزارتخانه در حال هماهنگی با وزارت امور خارجی مقامات وزارت امور خارجه و سفارتخانه مربوطه برای کمک به گردشگران از جمله. درخواست اضطراری مانند نیاز به غذا و دارو و مراقبت از سالمندان گردشگران در حال تسریع. مهمتر از داده های جمع آوری شده در این وب سایت لیستی از مسافران از کشورها بودند که COVID-19 نقاط شده اند گردش به دفاتر منطقه ای درخواست آنها را برای پیگیری و نظارت بر حرکت و اطمینان از سلامت مشاوره به دنبال دارد.

اتحادیه گردشگری و وزیر فرهنگ و ارشاد Prahlad پاتل مذاکرات به هند اکسپرس در مورد ابتکار راه برای ارسال رشته گردشگران بازگشت به کشورهای خود را و چگونه این وزارت در نظر دارد برای مقابله با این شکست که از صنعت دریافت کرده است. گزیده ای از مصاحبه:

هند اکسپرس: یک علت برای نگرانی دولت این است که این رشته به خارجی ها. پورتال راه اندازی شد به تازگی جایی که آنها می تواند به دنبال کمک از دولت است. دقیقا چگونه شما کمک به آنها را ؟

Prahlad پاتل: ما در حال انتظار برای یک بازخورد کامل به ظهور از پورتال از اتباع خارجی که ممکن است رشته در هر بخشی از کشور است. ما نیاز به درک که در آن آنها چه نوع از مشکلات آنها روبرو هستند — شبانه روزی اسکان و مواد غذایی و بهداشتی. هنگامی که تمام این داده ها را می توان گردآوری این وزارت گردشگری و وزارت کار را به عنوان یک گره آژانس و هماهنگی با سایر وزارتخانه ها و دولت برای اطمینان از ایمنی خود را. هنگامی که قفل باز می شود ما ترتیبات را برای خود بازگشت. اگر بسیاری از آنها از ملت ما می تواند به درخواست برای یک پرواز اجاره به منظور تسهیل بازگشت.

هند اکسپرس: صنعت گردشگری هند است که ارزش روپیه 17 لاخ کرور روپیه بوده است و بدترین ضربه با توجه به این وضعیت ناشی از COVID-19. چه مراحل شما در حال رفتن به یک بار قفل باز می شود?

Prahlad پاتل: صنعت گردشگری — که تولید 9 درصد از هند تولید ناخالص داخلی و 8 درصد از کل اشتغال شده است بدترین ضربه است. من که برگزار می شود یک زن و شوهر از جلسات با سهامداران — هتل ها تور اپراتورها, آژانس های مسافرتی, فروش بلیط, پورتال — در گذشته و خواهد بود برگزاری دور دیگری از مذاکرات دو روز آینده. من آنها را بشنود و به دنبال پیشنهادات خود را در مسیر بهبود قرار دارد. زمانی که مستند برطرف کنیم باید فوری اقدامات کاهش به طوری که تاثیر است و نه در دراز مدت.

هند اکسپرس: آنچه در مورد کارکنان قراردادی و کسانی که دغدغه با گردشگری مرتبط با شغل های عجیب و غریب مانند راهنماهای? چیزی تصمیم گرفته شده است در کمک به آنها را?

Prahlad پاتل: در تمام بناهای تاریخی سازمان های خارجی که استخدام نیروهای امنیتی دستور داده شده است تا به این مستند به عنوان شکاف دوره و در ادامه به آنها پرداخت. همین کار را در مورد رانندگان شاغل در این بخش است. اما یکی به اعتراف است که راهنمایان گردشگری تنها فاصله — از آنها خواسته شد به ثبت نام در وب سایت ما قبل از این مستند آغاز شد اما هنوز بسیاری از آمد و رو به جلو است. اگر آنها تا به حال ثبت شده ما را نمیفهمد برخی از راه برای انتقال برخی از سود به طور مستقیم به حساب های خود را.

هند اکسپرس: حتی زمانی که بدترین است بیش از, سفر خارجی محدود خواهد شد برای برخی از زمان با توجه به دغدغه در میان بسیاری از ما است. شما با استفاده از این فرصت برای افزایش گردشگری داخلی?

Prahlad پاتل: نه تنها در میان سرخپوستان حتی در ذهن خارجی ها در این مستند به ایجاد یک تصویر از هند به عنوان امن مقصد توریستی که در آن مقامات فعال و گام های مناسب در زمان. بسیاری در سراسر جهان در حال حاضر می خواهید به بازدید از هند یک بار همه چیز به راحتی و به جای سفر به اروپا یا دیگر نقاط جهان شده اند که به شدت ضربه. گفت که ما ادامه خواهد داد برای اطمینان از امن و بهداشتی شیوه در بناهای تاریخی و توریستی هنگامی که همه چیز باز می شود.

هند اکسپرس: تا چه حد می توانم به شما فکر می کنم این مستند شده است قادر به جلوگیری از گسترش COVID-19?

Prahlad پاتل: نخست وزیر نارندرا حس نسبت به اپیدمی بسیار قبل از آن ضربه زدن به ما. هند یک کشور با جمعیت متراکم و امکانات کمیاب هستند. حتی کشورهایی که خیلی بیشتر توسعه یافته و کم جمعیت رنج می برد, بسیار, یکی حتی نمی توانید تصور کنید که چقدر ما را دچار این مستند آمده بود در اواخر. این شاید تنها راه و در آمد آن در زمان مناسب.

هند اکسپرس: چگونه است, Madhya Pradesh دولت دست زدن به این وضعیت در پی ایندور حادثه که در آن امدادگران بودند مورد حمله یک گروه ؟

Prahlad پاتل: این یک حرکت درست توسط دولت به استناد امنیت ملی عمل می کنند (NSA) در برابر کسانی که اراذل و اوباش هیچ چیز کمتر کار کرده اند برای کسانی که ناجی — پزشکان گرفته اند که آن را بر خود برای محافظت از ما.

هند اکسپرس: چگونه شما در برخورد با مستند?

Prahlad پاتل: من در جبلپر صرف زمان با خانواده ام که من نمی تواند به انجام این کار بسیار با توجه به رسمی مسئولیت. من همچنین در بازدید my constituency (دمه) دو بار در چند روز گذشته به بورس از وضعیت وجود دارد. در ابتدا در جبلپر بهداشت کارگران نگران از کار در منطقه که در آن موارد مثبت بودند. بنابراین من ارائه شده به داوطلب برای یک روز در این مناطق برای کمک به تغییر این درک.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>