مستند فرمت: هاکی هند به تعویق انداختن همه مسابقات قهرمانی ملی indefinit…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هاکی هند روز سه شنبه به تعویق افتاد همه آن موکول مسابقات قهرمانی ملی به طور نامحدود پس از ملی مستند شامل COVID-19 همه گیر تمدید شد تا آوریل 3.

این مسابقات بودند موکول به شروع و در تاریخ 29 آوریل و در ادامه تا جولای 3 اما معلق شده است در حال حاضر.

“…هاکی هند تصمیم گرفته شده برای به تعویق انداختن باقی مانده سالانه 2020 هاکی هند مسابقات قهرمانی ملی در ذهن نگه داشتن رفاه همه ما سهامداران از جمله بازیکنان و مربیان و برگزارکنندگان طرفداران و مقامات” هاکی هند رئیس جمهور Mohd Mushtaque احمد گفت.

“این مسابقات شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد و ما اعلام تاریخ جدید بر اساس تکامل از COVID-19 وضعیت در هند,” او اضافه شده است.

احمد گفت: سلام کار مرتبط با دولت مرکزی و دولت بخش به اطمینان حاصل شود که تمام اقدامات احتیاطی لازم را به موقع انجام شده برای حفظ سلامت عمومی است.

او گفت: شرکت عضو واحد باید با استفاده از این دوره به ادامه برای به روز رسانی عضو واحد پورتال با پخش جزئیات.

“ما می خواهم برای تشکر از میزبان های مختلف و واحدهای عضو شده اند که بسیار co-operative به جای درخواست برای به تعویق انداختن.

“من همچنین می خواهم به اصرار تمام شرکت عضو واحد به ادامه برای به روز رسانی عضو پورتال با بازیکن ثبت نام و استفاده از این زمان به طور موثر” احمد گفت.

2020 هاکی هند مسابقات قهرمانی ملی شده اند که به طور نامحدود به تعویق افتاد به شرح زیر است: 10 هاکی هند Junior زنان با قهرمانی ملی 2020, رانچی, Jharkhand (B & A بخش) قبلا برنامه ریزی شده از 29 آوریل تا 9 مه و مه 7 مارس تا 17 بود.

10 هاکی هند Junior مردان قهرمانی ملی 2020, Chennai, Tamil Nadu (B & A بخش) زودتر از برنامه ریزی May 14 تا 21 مه و مه 19 مارس 30 بود.

10 هاکی هند زیر Junior زنان با قهرمانی ملی 2020, Hisar, Haryana (B & A بخش) زودتر از برنامه ریزی آوریل 3 May 14 و ممکن است 12 تا 23 ماه مه بود.

10 هاکی هند زیر Junior مردان قهرمانی ملی 2020, ایمفال, مانیپور (B & A بخش) زودتر از برنامه ریزی مارس 28 ژوئن 4 و ژوئن 3 تا 13 ژوئن بود.

10 هاکی هند ارشد مردان قهرمانی ملی 2020, Guwahati آسام (B بخش) قبلا برنامه ریزی شده از 20 ژوئن تا جولای 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>