توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در: آوریل 14, 2020 6:59:19 pm

indian railways, railways services, indian railways tickets, indian railways corona lockdown strategy, indian railways zone, indian railways lockdown, indian express راه آهن به حالت تعلیق در آن قطار مسافری خدمات ممکن است تا 3. (PTI)

پس نارندرا نخست وزیر تصمیم به گسترش در سراسر کشور مستند در میان COVID-19 تهدید راه آهن به حالت تعلیق در آن قطار مسافری خدمات ممکن است تا 3. اما راه آهن گفت: برای اطمینان از لوازم ضروری در نقاط مختلف کشور ، کالا و بسته قطار خواهد عملیاتی باقی می ماند.

“در ادامه اقدامات انجام شده در پی COVID-19 مستند آن تصمیم گرفته شده است که همه مسافر ریلی در راه آهن هند از جمله حق بیمه قطار mail/اکسپرس قطار مسافری, قطار, قطار حومه کلکته مترو راه آهن مسکونی راه آهن باید همچنان به باقی می ماند تا لغو 2400 ساعت 3 مه” بیانیه ای از راه آهن گفت.

در اطراف 15,523 قطار اجرا شده توسط راه آهن تحت تاثیر قرار خواهد داد از جمله 9,000 قطار مسافری و 3000 پست اکسپرس خدمات است که در حال اجرا روزانه.

در اینجا چیزی است که راه آهن گفت: با توجه به هزینه و رزرو بلیط:

#1. بازپرداخت کامل از کرایه به طور خودکار ارائه شده به مشتریان آنلاین برای قطار لغو شده تا مارس 3, در حالی که کسانی که رزرو در شمارنده می تواند ادعا بازپرداخت تا ژوئیه 31.

#2. مشتریان نیز دریافت بازپرداخت از بلیط خود را اگر آنها انصراف از پیش خود را برای رزرو قطار هنوز لغو شد.

#3. تمام شمارنده برای رزرو بلیط برای محفوظ است/unreserved سفر در ایستگاه ها و در خارج از ایستگاه محل بسته باقی خواهد ماند تا آوریل 3 نیمه شب است.

#4. هیچ پیشبرد رزرو بلیط قطار از جمله e-بلیط اجازه خواهد داشت تا سفارشات بیشتر. این تسهیلات از لغو آنلاین باقی خواهد ماند و کاربردی است.

#5. راه آهن نمی خواهد هزینه هر demurrage, wharfage, انباشته, گاه بازداشت و زمین استفاده اتهامات تا آوریل 3 برای کسانی که با استفاده از آن خدمات حمل و نقل. درمان این دوره ممکن است تا 3 به عنوان نیروی majeure — پیش بینی نشده شرایط — راه آهن است چشم پوشی کردن اتهامات عنوان شده علیه.

Demurrage اتهامات وضع برای بازداشت هر سهام نورد پس از انقضای زمان اگر هر گونه اجازه برای چنین بازداشت. Wharfage است اتهام های وضع شده بر کالاهای برای از بین بردن آنها را از راه آهن پس از انقضای زمان رایگان برای چنین حذف.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im