مستند: پلیس دهلی توقف کامیون حامل 37 کارگران به Haryana, همه معطوف به پناهگاه خانه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | منتشر شده: شنبه, 17 آوریل سال 2020 3:05:03 pm

Delhi police caughts truck, truck labourers, Delhi news, Delhi lockdown, India lockdown, coronavirus delhi, Delhi-Haryana border, Migrants plight این کارگران تگرگ از بیهار و زندگی در Chatarpur. (اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

یک کامیون حامل 37 کارگران بود که از رفتن به هاریانا بود متوقف شده توسط پلیس دهلی در نزدیکی Okhla T-نقطه در ساعت اندکی از جمعه.

یک افسر ارشد پلیس گفت که در طول شب چک کردن و گشت زنی بر MB جاده آنها در بر داشت یک کامیون حدود 1:30 am. “این یک روال بررسی اما از آنجا که این کامیون به حال هاریانا ثبت نام با شماره ما را متوقف و آن را در نزدیکی Okhla T-نقطه. ما در بر داشت 37 مردان در داخل کامیون گفت:” پلیس. پلیس منتقل شده و همه آنها را به یک پناهگاه صفحه اصلی.

Coronavirus زنده اخبار به روز رسانی

“در این تحقیق ما نشان داد که یک پیمانکار به نام Brijesh که او نیز وجود دارد و در داخل کامیون شد که مردان به پلول مندی. او آنها را برداشت از Okhla مندی و چهترپور” گفت: RP, مینا, معاون کمیسر پلیس (جنوب شرق).

این کارگران تگرگ از بیهار و زندگی در Chatarpur. پیمانکار بود که گذر گاه آنها را به هاریانا مقیم پلول روستا و متعلق به ایتهری روستا در بیهار گفت: پلیس است.

یک مورد ثبت شده علیه متهم در بخش 188, 269 و 270 IPC و بخش 3 از این بیماری همه گیر عمل می کنند.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>