مستند چالش: Tarundeep Rai ایجاد عضلات برای حفظ شکل سوم Ol…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

در میان سراسر کشور مستند کهنه سرباز هندی کماندار Tarundeep Rai مشغول ساخت عضلات شانه در ارتش های ورزشی موسسه در پونا که او معتقد است که نگه داشتن او را در شکل برای بازی های المپیک توکیو در حال حاضر به تعویق افتاد و به سال آینده به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. به تعویق افتادن توکیو بازی بود یک قرص تلخ را به دو بار در مسابقات قهرمانی جهان به مدال نقره به عنوان او را به یک سال قدیمی تر زمانی که او طول می کشد در این زمینه را برای خود سوم بازی های المپیک است.

“برای من, به تعویق افتادن بازی های المپیک یعنی من را با یک سال پس از آن خواهد بود یک چالش جدید است” 36 ساله گفت: PTI از پونا در روز شنبه. او مجبور شده است برای تغییر آموزش خود را با توجه به وخیم تر شدن COVID-19 همه گیر و 21 روز در سراسر کشور مستند. خود را در زندگی روزمره در حال حاضر به جستجو یوتیوب برای فیلم در “چگونه برای ساخت عضلات شانه” و قطار در ورزشگاه برای ساعت های طولانی.

“این یک خطر بزرگ برای رفتن به مربیان بنابراین یوتیوب ثابت شرکت در حال حاضر. من به دنبال برخی از کانال ها و انتخاب برخی از فیلم” رای به رقابت پرداختند که در سال 2004 بازی های المپیک آتن و 2012 لندن, بازی گفت.

“در حال حاضر من نمی عکسبرداری آن بسیار است. آن را بیشتر از خشک تمرین تیراندازی به طوری که بدن تنظیم شده است به تعظیم و فلش” در سال 2010 در بازی های آسیایی فردی به مدال نقره گفت.رای همراه با هند شماره یک Atanu دس و ارتش خود را همکار Pravin Jadhav حال مسجل سهمیه برای مردان است در حالی که تیم برنده یک نقره در مسابقات قهرمانی جهان در دن بوش هلند از سال گذشته است.

سه نفر شد قرار داده شده در بالا-در سه آزمایش برای انتخاب هندی, تیم توکیو, بازی هنگامی که COVID-19 همه گیر آورده به توقف تمام فعالیت های ورزشی است.

“بدون شک من کمی جلوتر از لحاظ تجربه اما چالش واقعی خواهد بود به ماندن مناسب و رقابت با افزایش استعدادهای جوان. در این یک سال بسیاری از 20 تا 22 ساله خواهد آمد و رقابت برای یک محل در این تیم است. من فکر می کنم با ساختن عضلات شانه من خواهد بود قادر به مقاومت در برابر چالش های پیش رو,” او گفت:.

Rai امیدوار است در حال حاضر وضعیت عادی سازی در حدود سه ماه و زمانی که فصل رزومه او را دوباره انتخاب کنید تا خود را تعظیم و فلش.

“من تخمین می زنند خارج از فصل از حداقل شش ماه با توجه به شرایط فوق العاده. من کار سخت خواهد شد در ورزشگاه به مدت سه ماه و سپس بازیابی را به دنبال خواهد داشت. این کمک خواهد کرد من شخصا. من برنامه من که در راه است.”او گفت: یکی از جنبه های مثبت از به تعویق افتادن توکیو بازی است که هند شانس برنده شدن گریزان المپیک مدال در تیراندازی با کمان را بهبود بخشد.

“اما وجود دارد یک جنبه مثبت به آن (تعویق). وجود خواهد داشت و رقابت و ما را یک تیم قوی برای بازی های المپیک و امیدوارم تیم زنان نیز واجد شرایط ما خوب امید برای کسب مدال در سال آینده,” او گفت:.

از هند کماندار نمی تواند به بومی محل با توجه به ناگهانی تماس در سراسر کشور مستند. او دیده است و نه خانواده اش از ماه اوت سال گذشته است.

“من نمی تواند بازگشت به خانه با توجه به ناگهانی مستند. من دیده ام, من خانواده از ماه اوت سال گذشته است. اما من هیچ تاسف. من صحبت کردن به من و خانواده من هشت ساله پسر Nusam سینگ رای روزمره است. آن را در مورد ایمن ماندن هر کجا که شما هستید” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>