مستند: پس از شیب در شیر فروش, Maharashtra دولت گام برای کمک به دامداران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Parthasarathi Biswas | پونا | منتشر شده در تاریخ: 31 مارس سال 2020 5:50:10 pm

coronavirus, coronavrirus outbreak, pune, dairy products price increased, narendra modi, coroanvirus in pune, coronavirus news, indian express news پس از شروع در سراسر کشور مستند شامل گسترش COVID-19 ، لبنیات در سراسر کشور گزارش شده است تیز و شیب در شیر فروش

این ماهاراشترا دولت تصمیم گرفته است برای تهیه 10 لاخ لیتر شیر در هر روز برای کمک به گاوداری جزر و مد بیش از شیب افت در فروش گزارش با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

Sunil قیدار وزیر برای دامداری و شیلات و لبنی توسعه گفت: دولت در نظر دارد برای ایجاد یک بافر از پودر شیر خامه گرفته (SMP) با شیر تهیه شده.

پس از شروع در سراسر کشور مستند شامل گسترش COVID-19 ، لبنیات در سراسر کشور گزارش شده است تیز و شیب در خرید و فروش شیر به عنوان نهادی خریداران در قالب هتل و رستوران و مغازه های چای, شیرین, marts باقی مانده بسته شده است.

همچنین بستنی فروش را آغشته به عنوان یک خرید اینترنتی از پیام های رسانه های اجتماعی که مرتبط بیابان منجمد با این بیماری است. گاوداری در Mahrashtra ادعا کرد که حدود 10 لاخ لیتر از 1 کرور لیتر جمع آوری شده در هر روز باقی مانده unsold در آن زمان به صورت روزانه.

برای لبنیات که عمدتا به کالا تیز اصلاح SMP قیمت از 340 تومان در هر کیلوگرم به تومان در حال حاضر 250/- در هر کیلوگرم به حال منجر به بسیاری از لبنیات خصوصی یا اعلام یک مجموعه تعطیلات و یا بریده بریده تدارکات قیمت شیر خود را برای کشاورزان است. بسیاری از گاوداری که پرداخت شد Rs 31-32 هر لیتر شیر با 3.5 درصد و 8.5 درصد جامد-نه-چربی(SNF) در حال حاضر پرداخت فقط حدود 20 تومان به کشاورزان است.

قیدار گفت: دولت خواهد بود گرداندن مراکز فساد بیش از حد شیر در دولت-اعلام قیمت 25 تومان در هر لیتر است. لبنیات که در حال تهیه شیر از کشاورزان در این یا قیمت بالاتر خواهد بود واجد شرایط برای این طرح است. “بیش از حد شیر می تواند تبدیل به SMP خواهد بود که فروش آنلاین در تاریخ بعد” او گفت:.

شیب در آمار فروش بسیاری از گاوداری که شروع به تبدیل خود را بیش از حد شیر به SMP. در کولاپور منطقه تعاونی شیر, اتحادیه-نام تجاری Gokul – آغاز شده است تبدیل حدود 3-3.15 لاخ لیتر خود را تهیه 12 لاخ لیتر روزانه مجموعه به SMP در هر روز است. دیگر لبنیات را نیز دنبال کت و شلوار. ایجاد بافر سهام را به آنها می گویند کمک به آنها در بهبود نقدینگی خود را از سطوح.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>