مستند طرح اقدام: تا دولت اشکال 12 پانل سفارشات DMs برای کمک به مردم در جاده

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده در تاریخ: مارس 27 سال 2020 5:28:08 am

coronavirus, covid 19 lockdown, up govt help, help on up roads, coronavirus lockdown poor, poor fed during lockdown, 21 day india lockdown, indian express پلیس توزیع مواد غذایی به بی خانمان در لکنو در پنجشنبه دوم بعد از 21 روز مستند.

با گزارش کارگران از بازگشت به خانه های خود را با پای پیاده از نقاط مختلف کشور در میان کشور مستند تا وزیر یوگی Adityanath در روز پنج شنبه به کارگردانی منطقه دادستانی در دولت برای ایجاد ترتیبات برای خود آب و غذا و سرپناه.

CM نیز صحبت کرد و به او هاریانا همتای, M, L خطار به ترتیبات برای آب و غذا و اقامت از مردم بازگشت به بالا از Haryana.

به عنوان وجود دارد گزارش می دهد که مذهبی زائران از کشورهای دیگر از جمله گجرات گرفتار شده بودند در بنارس دستورالعمل داده شد به ترتیبات برای اقامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان غذا.

دولت نیز با تشکیل یک سطح بالا از کمیته مشترک به رهبری اصلی وزیر کشاورزی و مدیر, منشی, مواد غذایی و مدنی, منابع برای آماده سازی یک طرح برای تهیه محصولات زراعی از قبیل گندم و سیب زمینی و خردل که آماده برداشت در دولت است.

در مجموع 12 کمیته تشکیل شده توسط دولت برای اجرای برنامه عمل دولت در مورد کوروناویروس و مداوم مستند.

جدا از کمیته های بین دولت و هماهنگی تحت دبیر کل دولت نیز با تشکیل یک کمیته برای اطمینان از مناسب آرایش علوفه برای احشام (گاو) و دیگر کمیته به نگاه به تدارک اقدامات برای محصولات کشاورزی از قبیل گندم و سیب زمینی و خردل.

وی با بیان اینکه “اوتار پرادش طرح اقدام در ارتباط با کروناویروس آماده است” وزیر یوگی Adityanath گفت که یک کمیته جداگانه نیز تشکیل شده تحت, اصلی, وزیر, امور مالی, نگاهی به تاثیر اقتصادی این مستند و آماده شدن برای آینده مراحل و همچنین در دسترس بودن منابع مالی برای پاسخگویی به بحران است.

“دولت با تشکیل 12 کمیته در ذهن نگه داشتن رفاه زندگی مردم در دولت به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که می آیند از کشورهای دیگر گفت:” Adityanath در روز پنج شنبه.

در حالی که 11,000 جداسازی تخت آماده شد در دولت این پنجشنبه تمرکز دولت در حصول اطمینان از آستان تحویل و راه اندازی از جامعه آشپزخانه. وزیر ادعا کرد که حدود 7 لاخ لیتر شیر تحویل داده شد در سراسر کشور در Thurday.

اضافی دبیر کل Awanish کومار Awasthi گفت: “آن کارگران, کارمندان و یا دیگران که از کشورهای دیگر در پا… برای آنها مرز مناطق مانند Ghaziabad, Noida آگرا و غیره آموزش داده شده را به ترتیب برای چنین افرادی است. آب و غذا و برای باقی بماند.” او گفت: همچنین گزارشهایی وجود داشت که در بعضی از نقاط وجود دارد برخی از زائران که رشته مانند در مناطق مانند بنارس و ترتیبات ساخته شده برای اقامت خود را.”

او اطلاع داد که وزیر کارگردانی کرده است پلیس و همچنین دولت در منطقه به انجام گشت مشترک. او همچنین اطلاع داد که در حالی که یک لاخ مواد غذایی بسته های ارائه شده در این پنج مورد 18,500 کامیون های تلفن همراه و چرخ دستی مرتب شده اند برای آستان تحویل مواد غذایی. خارج از این حدود 3,100 بودند مرتب در سرمایه دولت به تنهایی.

دولت مجاز استفاده از محلی منطقه صندوق از اعضای مجلس قانون گذاری برای کیت پزشکی و تست امکانات. منطقه دادستانی دستور داده شده است تا به میزان برداشت و استفاده از آن برای غربالگری خرید کیت پزشکی و غیره.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>