مستند 4.0 خواهد شد که قوانین جدید, جزئیات بیشتر به زودی می گوید PM مودی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی که خطاب به ملت این شب گفت: مستند 4.0 خواهد شد که یک فرم جدید و قوانین جدید او را متوقف کوتاه تلفظ کردن جزئیات.

PM اضافه شده است که ایالات متحده خواهد بود ارسال پیشنهادات خود را در مستند و شهروندان خواهد شد و سپس بموقع مطلع تغییرات در قوانین قبل از 17. مستند 3.0 رسما به پایان می رسد این جمعه.

در طول سخنرانی خود PM مودی تاکید “atmanirbharta (اعتماد به نفس)” به جزر و مد بیش از مشکل مطرح شده توسط coronavirus بحران است. او گفت: “ما برای نجات خودمان و حرکت رو به جلو”.

PM گفت: اقتصاد, زیرساخت های, سیستم, شناسی, تقاضا پنج ستون است که حرکت خود متکی هند در میان Covid-19 بحران است.

مودی همچنین اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته اقتصادی برای توانمند سازی بخش های مختلف جامعه.

روز دوشنبه طی رایزنی با وزرای ارشد PM مودی گفت که کشورهای بیشتری را می گویند در تعیین میزان محدودیت و تسهیلات پس از مارس 17.

PM خواسته CMs به نشستن با تیم های خود را و تصمیم بگیرید که کدام مناطق آنها می خواستم به نگه داشتن تحت یک مستند توسط مه 15. PM اضافه شده است که این مرکز می تواند در آن نمودار کردن یک دوره پس از مارس 17.

“نیازهای در حال تغییر هستند در تمام مراحل و پس از تغییرات تدریجی در حال رفتن به اتفاق می افتد. ما ترکیب تغییرات است که شما نشان می دهد” این ساعت گفت: سیستم مدیریت محتوا با توجه به یکی از شرکت کنندگان در جلسه دیروز.

او همچنین تاکید کرد که اجتماعی فاصله باقی می ماند “بزرگترین سلاح” در مقابل این ویروس تا یک واکسن یافت و پیشنهاد کرد که این مستند ممکن است برداشته شود به طور کامل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>