زندگی در آستانه: “اگر تا دولت داده بود ما غذا ما را در خانه مانده… ab dekha jayega’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Asad Rehman | لکنو | به روز شده: مارس 27 سال 2020 5:18:39 am

احاطه شده توسط شیک مستعمرات از لکنو اکبر نگر زاغه خانه های حدود 4000 خانواده.

با کل کشور تحت مستند در میان شیوع کروناویروس روزانه دستمزد حقوق بگیران در میان بدترین ضربه. با هیچ وسیله ای برای بدست آوردن و هیچ امداد در دید روزانه کارگران در حال خیره در گرسنگی و ناامیدی است.

در لکنو را اکبر نگر زاغه احاطه شده توسط شیک محلات از Mahanagar و جدید, حیدرآباد, سه مرد در 20s خود را با ماسک سیاه و سفید نشستن در یک پارک در چرخه کالسکه چقدر با چشم چسب برای تلفن همراه خود را با صفحه نمایش. سه کار به عنوان مکانیک در یک موتور گاراژ در Lalbagh منطقه Hazratganj.

“Ek هفته se zyada ho gaya hai kaam pe gaye huey (از آن شده است بیش از یک هفته پس از ما به کار رفته بود) می گوید:” یکی از جوانان.

فرزند ارشد در میان آنها محمد عارف (21) می گوید که خانواده اش تلاش کرده است از روز مردم توصیه شد به مغازه ها بسته و در خانه بماند.

“به طور متوسط ما حدود 250 تومان در روز است. در حال حاضر ما هیچ پول نقد. ما در حال خوردن khichdi یا roti-ترشی. اما به زودی ما در حال رفتن به اجرا در خارج از آن هم می گوید:” عارف با اشاره به کلبه خود را در این نزدیکی هست.

عارف را Ruksana (56) که دارای دو فرزند دیگر علاوه بر ارشد Arif می آید و از کلبه برای بررسی اگر پسر او دچار مشکل شد.

“آیا شما در اینجا برای توزیع مواد غذایی ؟” او می پرسد. او کلیک بر زبان او در ناامیدی در گفت که هیچ غذایی به دست مردم است.

شکایت از دریافت کمک از دولت یا دولت او می گوید: “Gareebon کی madad kaun karega (که خواهد شد کمک به فقرا).”

عارف بود یک ریکشا دستگاه کشش است اما در حال حاضر بیش از حد قدیمی به کار می کنند و دچار فشار خون بالا و بیماری های قلبی.

این اکبر نگر زاغه حل و فصل تقسیم شده است دو بخش جدید و قدیم اکبر نگر — و خانه های حدود 4000 خانواده. حل و فصل احاطه شده است شیک محلات از جمله Badshah ناگار Mahanagar و کاغذ آسیاب مستعمره. لکنو در مجموع 350 زاغه شهرک روزانه شرط تشکیل اکثریت جمعیت در اینجا.

چند متر دورتر از آنها یک زن Sandhya (33) است cradling او گریه نوزاد در آغوش او. او با این نسخهها کار به عنوان یک داخلی کمک کند در سه خانه که در آن او خواسته شده است برای رفتن نیست.

“من کار می کرد برای بیش از یک هفته است. در یک خانه در Badshah نگر من کار روزانه. آنها به من پرداخت 75 تومان در هر روز است. اما به دلیل کار را متوقف کرده است و من درآمد نیز متوقف شده است. در خانه های دیگر من دریافت حقوق ماهانه است که تقریبا بیش از. من نمی فکر می کنم من خواهد شد و هر گونه حقوق و دستمزد در ماه آینده” می گوید: Sandhya که دارای سه فرزند و شوهر با ناتوانی برای تغذیه.

Amreesh (33) که وشس اتومبیل های شیک Mahanagar محله می گوید: او سه فرزند شده اند خوردن نمک و roti برای یک هفته در حال حاضر. نشسته در کلبه خود را با چهار فرزند و همسر Jyoti او می گوید که کار را متوقف کرده است به طور کامل.

“چرا مردم می خواهید برای دریافت اتومبیل خود را شسته زمانی که آنها لازم نیست به همه جا بروم. همچنین پلیس نیست و ما اجازه رفتن در هر نقطه. من تا به حال برای رفتن و جمع آوری پول از کارفرما. اما من می ترسم. من در تلویزیون دیدم که پلیس در حال ضرب و شتم افرادی که جسارت می گوید:” Amreesh که کودکان در حال بازی با یک اسباب بازی پلاستیکی تفنگ.

“ما در حال تلاش برای نگه داشتن آنها را مشغول, اما گرسنگی سخت به کنترل. من آرزو می کنم ما netas می دانست که چگونه آن را برای فقرا” می افزاید: Amreesh در حالی که همسر خود را تقبیح او برای “صحبت کردن بیش از حد”.

در یک تقاطع نزدیک Amreesh خانه برخی از مردم در حال صحبت کردن از خرید موز به صورت فله. “جو paisa hai kela khareed پایین (هر چه پول دارید خرید موز با آن) می گوید:” فرزند ارشد Abdul Wahid (58) است که در یک خانواده هفت نفره به خوراک.

پرسید: اگر آنها در حال تمرین های اجتماعی فاصله وحید می گوید: “ما در حال تلاش برای, اما ما نیاز به پر کردن معده بیش از حد. اگر دولت به ما داده مواد غذایی ما را در خانه ماند. نمی خواهم که دراز کشیده روی تخت و تماشای تلویزیون در تمام طول روز.”

راضیه بانو (31), که با این نسخهها کار به عنوان خانه کمک در کارخانه کاغذ سازی کلونی در این نزدیکی هست می گوید: “ما دائما در حال شستن دست. کسانی که صابون از آن استفاده میکنند کسانی که نمی انجام می دهند بدون صابون. همه زنان در منطقه در حال پوشش صورت خود را با خود dupatta در حالی که مردان با پوشیدن ماسک.”

زن دیگری Geeta (41) وقفه راضیه و می گوید: “چگونه ما حفظ فاصله. شش نفر از اعضای خانواده زندگی می کنند در یک اتاق. برخی از خانه ها حتی نمی باید مناسب توالت, بنابراین ما باید به بیرون رفتن در باز است. اما همه ما در حال تلاش ما بهترین است.”

لکنو بخش کمیسر Mukesh Meshram گفت که کمک خواهد رسیدن به مردم بسیار به زودی. “این فرایند را برای انتقال به روزانه شرط در حال حاضر آغاز شده توسط کار گروه. کسانی که حساب بانکی پول نقد خواهد بود را به آنها واگذار. پایگاه داده در حال حاضر آماده شده است” گفت: Mehsram.

“مناطق است که دریافت مواد غذایی تسکین تا به حال آن را دریافت خواهد کرد به زودی. از فردا 10 janta آشپزخانه آغاز خواهد شد در این شهرستان خواهد شد که در ازدواج سالن مهمان خانه ها و غیره. آنها را توزیع مواد غذایی به کسانی که در نیاز” او می افزاید.

رادا (31) است که مشخصه عصبانی چگونه “دولت چپ فقیر به مرگ” و فکر می کند که دولت باید برنامه ریزی مستند بهتر است.

“Bandi hai toh همهمه kya karein. Khana na khayein, marr jayein kya (اگر وجود دارد یک مستند? باید ما نمی خورند و می میرند؟), می گوید رادا که شوهر این نسخهها کار به عنوان یک کارگر و باعث می شود حدود 400 تومان یک روز در حالی که او در خانه باقی می ماند به دنبال پس از کودکان خود را.

“غنی قفل شده خود را به صرفه جویی در خود را از این بیماری است. اما آنچه که در مورد ما ؟ چگونه بخوریم ؟ ” می پرسد رادا و می افزاید:

یک مرد مسن, Naeem Khan, در دهه شصت پیاده روی به رادا به کنسول و می گوید: “بتا parehsan حصیر هو. Sab mil kar iss musibat se jhoojh ، (اصلا نگران. ما را در مقابله با این مشکل با هم.)”

رادا نشسته بر روی زمین و دستمال عرق روی پیشانی اش را با او dupatta و می پرسد: “Kya chacha. Kaise hoga? (چگونه خواهد بود آن اتفاق می افتد).”

تنها با امید به عنوان نشانه خان پاسخ “Dekha jayega (ما را ببینید).”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>