زندگی در زمینه های باز زیر آفتاب سوزان در آندرا و فلفل-وانت از دولت ارزو به بازگشت صفحه اصلی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Vivek Deshpande | Nagpur | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 10:17:36 pm

coronavirus india, coronavirus migrant labourers, migrant workers india lockdown, lockdown extension هند اکسپرس قبلا برجسته گرفتاری های بسیاری از این کارگران که تا به حال تصمیم به گوش دادن به دولت, بخشنامه به عقب بماند اما در نهایت باقی مانده و نادیده گرفته شده است.

JYOTSNA Bhandekar, 28, از Sirkala روستا در Mul tahsil از چندراپور منطقه است که اشتیاق به دیدار پسرش Naitik (4) و دختر Vaishnavi (7).

نشسته در حیاط صاحبخانه او Satyam ردی در Narsapuram روستا در Kotagudam منطقه آندرا پرادش تحت یک پارچه کرباسی قیراندود وعایق اب ریختن کشیده در سراسر قطب بامبو او می گوید: “ما آنها را تحت مراقبت از سالمندان در قوانین. هر روز آنها با ما تماس بگیرید و گریه درخواست ما هنگامی که ما بازگشت. در حال حاضر آنها باید تمدید این مستند به 3. می تواند به شما لطفا به کسی صحبت کنید و کمک به ما به فرزندان ما”.

Jyotsna و Naresh (34) در میان 23 نفر از او ایجاد کرد که تا به حال رفته به آندرا پرادش روستا به عنوان خوراک لوبیای پر ادویه-وانت در ردی زمینه است. آنها گیر کردم با توجه به این مستند در سراسر کشور اعمال شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس (COVID-19) در ماه مارس و به تازگی تمدید ممکن است 3.

“اگر ما تا به حال شناخته شده است که وجود دارد رفتن به یک مستند ما را با عجله برگشت به روستای ما در ماه گذشته,” او می گوید. “در اینجا آن را داغ… دولت به ما داده است 12 کیلوگرم برنج حدود هشت روز پیش و تنها 7,500 تومان برای 17 نفر که ما در میان خودمان… این تنها 350 تومان در هر سر که به آنها وعده داده بود 500 تومان برای هر نفر. آنها گفت بقیه پول داده خواهد شد و بعد از آن. ما هیچ کار از چپ به کار در حال حاضر. چرا ما نمی توانیم بازگشت…?”

که رایج خودداری از هر یک از صدها نفر از فلفل قرمز-وانت از Vidarbha مناطق مانند چندراپور و Gadchiroli, Marathwada را ناندید و حتی برخی از Madhya Pradesh را بالاگھاٹ منطقه ای که در گیر کرده, فلفل زمینه های AP و Telangana صدها کیلومتر دور است. بسیاری از آنها انجام شده با فلفل قرمز-برداشت شده اند و از چپ به دفع کردن برای خود را در این زمینه باز braving هر دو تابستان داغ و گاه به گاه دوش.

هند اکسپرس قبلا برجسته گرفتاری های بسیاری از این کارگران که تا به حال تصمیم به گوش دادن به دولت, بخشنامه به عقب بماند اما در نهایت باقی مانده و نادیده گرفته شده است.

“ما ممکن است قرارداد coronavirus, اما ما ممکن است مرد از خورشید سکته مغزی و یا گزش پشه یا حتی مار نیش. ما نمی توانیم حتی یک صدای خواب شب” گفت: Samit Burande دیگر مهاجر کارگر در Jyotsna گروه.

در Meghetanda روستا در AP را Mehboobabad منطقه 38 ساله Sharda Kamdi است در مواجهه با یک وضعیت مشابه است. “دختر من Deepali (18) و پسر دیپاک (15) پشت در Gadbori روستای Sindewahi tahsil با شوهرم Satyawan. زمانی که من قادر به پاسخگویی به آنها را دوباره” او می پرسد.

Sharda در حال حاضر ماندن در یک میدان باز که متعلق به صاحبخانه Balubhau همراه با روستاییان همکار. تا دوشنبه, او تا به حال بدون دریافت کمک از دولت است.

“ما 12 کیلوگرم برنج یک لیوان آرد گندم یک لیوان daal (پالس), 250 گرم روغن خوراکی 250 گرم نمک نیم کیلو پیاز و سیب زمینی و یک قاشق مربا خوری زردچوبه همراه با حمام و صابون برای شستن در روز جمعه,” او گفت:. پرسید: اگر او وعده داده شده مقدار از 500 تومان برای هر نفر به او پاسخ منفی است.

در بسیاری از روستاها مردم محلی نگه داشته مهاجران دور در این زمینه و اجازه می دهد آنها را در داخل تنها به بهانه ضروری برخی از اقلام مواد غذایی. هیچ یک از کسانی که در هند اکسپرس به صحبت کرد گفت: دولت تا به حال مرتب برای اقامت خود را در مدارس ایجاد کرد.

فعال اجتماعی Paromita Goswami که NGO Shramik الگار شده است در تماس با مهاجر مزرعه کارگران و تلاش برای کمک به آنها گفت: “ما همچنین احساس درماندگی برای مردم فقیر گیر وجود دارد به عنوان تنظیم هر یک مناسب و معقول کمک برای آنها تبدیل شده است بسیار دشوار است تحت شرایطی. من فکر می کنم دولت باید سعی کنید به حداقل بازگرداندن زنان با تنظیم اتوبوس حمل و نقل. در صورت نیاز می توان آنها را جدا در چندراپور تست شده برای COVID-19 و پس از آن اجازه رفتن به روستاهای خود…”.

چندراپور منطقه نگهبان وزیر Vijay Wadettiwar و ماهاراشترا دبیر کل Ajoy مهتا نمی, پاسخ به تماس ها و پیام ها.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>