لیورپول شکست نخورده در لیگ برتر اجرا به پایان رسید با واتفورد

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول 44-اجرای بازی بدون شکست در لیگ برتر به یک توفنده در پایان به سقوط تهدید واتفورد کوبید اروپا قهرمانان 3-0 در روز شنبه.

Ismaila Sarr دو و تروی Deeney اعتصاب 18 دقیقه از زمان به پایان رسید و لیورپول امیدوار است از dildo به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در 30 سال با یک فصل بدون شکست به عنوان آنها را از دست داده در لیگ برای اولین بار از ژانویه 2019.

Jurgen Klopp مردان هنوز هم لذت بردن از 22 نقطه در صدر جدول را تنبل بازگشت از دو هفته تعطیلات زمستانی در اوایل این ماه بود و در نهایت ،

پس از تک گل پیروزی بر مبارزه واقعی با فساد و قاچاق و وست هام هر دو طرف از مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا با شکست اتلتیکو مادرید, لیورپول شد, جامع مورد ضرب و شتم در محل اقامت خلیفه جاده ها است.

55-نقطه فاصله از هم جدا شده به طرف قبل از شروع کردن اما از نوع بازدید کنندگان موفق به جمع اوری حتی یک تلاش در هدف در اولین 45 دقیقه.

Gerard Deulofeu را فرو بردن تلاش فقط نمی آمد پایین در زمان به عنوان آن را در پشت بام فرود آمد خالص قبل از او teed تا Abdoulaye Doucoure دیدم که شوت او منحرف توسط ویرژیل van Dijk.

Deulofeu پس از آن تا به حال به stretchered با تند و زننده به دنبال مصدومیت زانو که به نظر می رسد خاصی به پایان فصل.

واتفورد سر رها نمی کند و بدون یکی از خطرناک ترین بازیکنان هر چند به عنوان تنها Alisson بکر fleetness از پا مجاز برزیل بین المللی برای نجات از Deeney به نیمه اول زمان توقف.

اندی رابرتسون رانده تلاش در نهایت مجبور بن فاستر به صرفه جویی در اوایل نیمه دوم اما فقط به عنوان به لیورپول بودند شروع به ساخت تا سر از بخار آنها گزیدگی توسط دو حملات سریع توسط Sarr.

اولا سنگال ضرب و شتم رابرتسون به Doucoure کم صلیب به سوراخ کردن خانه در نزدیکی پست.

شش دقیقه بعد Sarr به حال بیش از حد سرعت برای یک پا به حالت صاف لیورپول دفاع به عنوان او شتافت بر روی Deeney را از طریق توپ و نشان داد فوق العاده آرامش برای بلند کردن توپ بیش از پیشبرد Alisson.

Sarr همچنین یک بخش برای بازی در واتفورد سوم به عنوان او pounced در کوتاه passback و تا به حال چشم انداز به انتخاب کردن Deeney که lofted توپ nonchalantly بیش از Alisson آن را 3-0.

واتفورد را انداخته بود دور سرب در سه تا از چهار بازی های لیگ برتر را به سقوط به پایین ،

اما آنها هرگز در هیچ خطری از انجام این کار دوباره به آنها منتقل شده به خارج از منطقه سقوط در هدف تفاوت دارد.

Sarr باید حتی تا به حال یک معروف هتریک خود را با لمس نهایی به عنوان او فر گسترده ای که یک در یک با Alisson.

این بود که تنها براق از دست رفته از یک شب با شکوه برای واتفورد به لیورپول باقی می ماند چهار برنده دور از عنوان.

kca/mw

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>