لیورپول یورگن تیمهای برنده LMA Manager جایزه سال

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول رئیس یورگن Klopp شد نام لیگ مديران انجمن (LMA) مدیر سال در روز دوشنبه پس از هدایت Merseyside باشگاه به خود بالا پرواز عنوان در 30 سال. تیمهای لیورپول را طرف برنده در لیگ برتر با هفت بازی به فراغت و آنها به پایان رسید فصل 18 امتیاز روشن در بالای جدول. مربی آلمانی pipped لیدز یونایتد, رئیس, Marcelo Bielsa, Wycombe Wanderers مدیر گرت Ainsworth و سال گذشته برنده کریس وایلدر از شفیلد یونایتد به الکس فرگوسن جایزه — پس از نام سابق منچستر یونایتد مدیر.

“من کاملا خوشحال به نام برنده … برای این شگفت انگیز سر الکس فرگوسن جایزه به نام پس از یک مرد که من تحسین بسیار” زیدان گفت.

“همه چیز ما انجام در لیورپول در این سال شده نمی تواند انجام شود بدون شکوهمند ورودی مربیگری من کارکنان; آنها ما را واقعا خاص دسته از فوتبال مغز است.

“من دوست دارم به کار با مربیان و بازیکنان من و هر کس در LFC و البته من خدا را شکر برای حمایت از ما فوق العاده طرفداران لیورپول.”

Bielsa فرود قهرمانی جایزه پس از هدایت سمت خود را به عنوان و بازگشت به لیگ برتر پس از یک غیبت از 16 سال است.

چلسی زنان, رئیس, اما هیز بود به نام زنان سوپر لیگ مدیر سال پس از کمک به این باشگاه به لیگ یک و لیگ دو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>