لیورپول کوبید 4-0 توسط مرد شهرستان در 1st بازی به عنوان قهرمان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

به عنوان آنها پا بر روی زمین لیورپول به بازیکنان داده شد گارد افتخار از منچستر سیتی. این تنها باری بود که آنها نگاه مانند لیگ قهرمانان اروپا در روز پنج شنبه.

“من فکر می کنم آنها نوشید بسیاری از آبجو در هفته گذشته” شهر مدیر پپ گواردیولا گفت.

را سرنگون قهرمانان مطمئن ساخته شده وجود دارد ناگهانی comedown از مهمانی. بی رحم حمله به نمایش برانگیخته شده توسط شهر گلزنان کوین ده بروین, Raheem Sterling و فیل Foden پروری لیورپول به یک 4-0 دست دادن دقیقا یک هفته پس از آن 30 سال عنوان خشکسالی به پایان رسید.

“آنها سریعتر از ما در ذهن-ما فاقد سیالیت” لیورپول مدیر Jürgen Klopp گفت. “آیا آن را نمی خوب دیگر تیم می تواند قهرمان زمانی که منچستر سیتی بازی بسیار خوبی؟”

شل دفاع و عدم هشیاری از لیورپول بود شاید بخشایش از بازیکنان که در حال صرف قبلی 31 دور ایجاد بی سابقه 23-نقطه منجر به تبدیل شدن به انگلستان اولین قهرمانان.

چنین قاطعانه از دست دادن نیست چگونه لیورپول می خواستم به مانند یک فصل به یاد ماندنی. به ویژه هنگامی که هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی بازی برای تعمیرات اساسی شهر رکورد 100-مسافت نقطه از 2017-18.

زیدان نبود به عنوان بدبینی به عنوان نتیجه پیشنهاد شده است.

“من تو را دیدم درخشان نگرش دیدم که به مبارزه با تمام تلاش های خود را,” او گفت:. “ما نمی مانند رفتار کسی که شد قهرمانان یک هفته پیش.”

آن شب را فراموش برای بسیاری از بازیکنان لیورپول — به خصوص جو گومز که کشیده نیمه پایین به تن یک پنالتی تبدیل توسط کوین ده بروین در 25 دقیقه است.

“ما سعی کردیم به بازی فوتبال در نظر گرفتن خطرات” گواردیولا گفت: “از آنجا که آنها بهترین تیم من همیشه رو در زندگی من با فشار دادن آن باور نکردنی است که چگونه سریع آنها چگونه سریع آنها بازی کند.”

ده بروین و فیل Foden کمک کرد تا شهر زیبایی والس از طریق لیورپول و نشان می دهد که چگونه عنوان می تواند اصلاح فصل آینده است.

دریافت یک پاس از Foden استرلینگ در زمان توپ گذشته گومز با بوت سمت چپ قبل از استفاده از حق خود را به دست کشیدن در شهر دوم در 35 دقیقه است. استرلینگ و گومز پیوست و در لیگ برتر بازی برای اولین بار از لیورپول پیروزی سیتی در آنفیلد در ماه نوامبر بود که به دنبال روز بعد توسط یک اردوگاه آموزشی درگیری در حالی که آنها در انگلستان وظیفه.

پس از در حال اجرا کهنه در مرکز دفاع گومز بود جایگزین در حاصل کار دو تیم.

قبل از شکستن شهرستان هنوز هم زمان برای تولید یک سوم است.

این روش در تجمع داشته اند طرفداران خود پا — اگر آنها ممنوع است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به جای آن کمتر از 300 نفر در داخل ورزشگاه اتحاد می تواند مزه ضد حمله بود که دربسته در محیط با Foden بازی یک-دو با ده بروین قبل از بالا بردن توپ به خالص گذشته Alisson.

“این یک تیم است که در حال تحول و تغییر — شما می توانید ببینید بلوغ فیل در حال بازی با” استرلینگ گفت. “من فکر می کنم در آینده ما باید برخی از بازیکنان بزرگ.”

آن را خلاصه تا لیورپول در شب که هدف چهارم آمد و از هدف خود پس از دیگری تاول شهرستان حمله به حرکت می کند. ده بروین برداشت استرلینگ که تبدیل اندرو رابرتسون و ارسال در یک شات است که منحرف شد به خالص خود را توسط الکس اکسلاد چمبرلین.

در نظر آن را یک پیام از شهرستان.

“فصل آینده امروز آغاز شده گفت:” استرلینگ که برنده لیگ برتر دو بار پس از ترک لیورپول پنج سال پیش “و ما خوب بود.”

هنوز هم وجود دارد کسب و کار ناتمام برای شهرستان قبل از همه گیر-تاخیر در نتيجه به فصل در ماه اوت است.

شهرستان نقش آرسنال در جام حذفی نیمه نهایی و یک 2-1 سرب بیش از رئال مادرید پس از اولین مرحله از لیگ قهرمانان را قطع دور 16.

“ما نا امید شد در بار در این فصل از دست داشتن برخی از بازی های ما نباید داشته باشد” استرلینگ گفت. “بنابراین ما تا به حال یک آزمون برابر جدید قهرمانان و (شانس) را به یک نقطه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>