لیورپول نزول وستهام برای رکورد برابری 18 پیروزی متوالی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول به دست آورده رکورد برابری 18 متوالی لیگ برتر پیروزی به عنوان رهبران فراری از پشت آمد به ضرب و شتم West Ham 3-2 لطف Sadio یال اواخر اعتصاب در روز دوشنبه. Jurgen Klopp طرف بودند و در خطر انداختن لیگ برتر امتیاز برای اولین بار پس از قرعه کشی در منچستر یونایتد در 20 اکتبر پس از سقوط در نیمه دوم در آنفیلد.

Georginio Wijnaldum قرار لیورپول جلوتر اوایل اما عیسی آرسنال تساوی به زودی پس از.

پابلو Fornals به تلاش غرب هام خیره کننده منجر شود اما Lukasz Fabianski را ضعیف اشتباه مجاز Mohamed Salah به تساوی با 19 هدف از این فصل است.

یال تکمیل fightback با نه دقیقه چپ به لیورپول نقل مکان کرد 22 امتیاز و حذف از دوم قرار می گیرد منچستر سیتی.

قرمز’ فرار دراماتیک تضمین آنها در برابر منچستر سیتی را به زبان انگلیسی top-رکورد پرواز از 18 متوالی لیگ برنده مجموعه بین ماههای اوت و دسامبر 2017.

21 خود را پی در پی لیگ پیروزی در آنفیلد نیز مساوی خود را به زبان انگلیسی top-رکورد پرواز به صورت متوالی خانه برنده مجموعه توسط Bill Shankly تیم بین ماه های ژانویه و دسامبر 1972.

لیورپول نیاز به چهار پیروزی از نهایی خود را در 11 بازی برای تضمین برای اولین بار فارسی عنوان از سال 1990 است.

آنها بدون شکست در آخرین 44 لیگ فقط پنج کوتاه از آرسنال تمام زمان های زبان انگلیسی رکورد 49.

تیمهای مردان در بر داشت خود را در نادر موقعیت آینده یک شکست فقط برای سومین بار در تمام مسابقات این فصل پس از روز سه شنبه 1-0 لیگ قهرمانان گذشته 16 پا برای اولین بار از دست دادن در اتلتیکو مادرید.

و سوم پایین West Ham به آنها همه آنها می تواند در یک خطر ناک برخورد که پیشنهاد لیورپول شکست ناپذیر نیست فقط رتبهدهی نشده است به عنوان آنها سعی کنید به تقلید آرسنال شکست نخورده 2003-04 بالا پرواز مبارزات انتخاباتی.

لیورپول در زمان سرب در نهمین دقیقه زمانی که ترنت الکساندر-آرنولد نشان داد چابکی به شلاق عبور از یک زاویه حاد به شش حیاط جعبه که در آن Wijnaldum stooped به سر گذشته Fabianski را ضعیف و تلاش را نجات دهد.

قرمز نگه داشته بود تمیز-ورق 10 از گذشته خود 11 مسابقات لیگ, اما آنها به جرم خاموش کردن برای یک بار به عنوان West Ham برداشت گل سه دقیقه بعد.

West Ham طرفداران اعتراض صاحبان شرکت دیوید طلا و دیوید سالیوان با انتشار سیاه و بالن و نمایش ‘اجرا مانند یک سیرک متعلق به دلقک’ بنر قبل از لگد کردن.

اما آنها را جشن گرفتند زمانی که رابرت Snodgrass گوشه فر نسبت به آرسنال و مدافع رز بالاتر از جو گومز به ضرب و شتم آهسته به واکنش نشان می دهند لیورپول حافظ Alisson بکر با قدرتمند هدر.

لیورپول بودند غیر منتظره ای آسیب پذیر در پشت و توماس Soucek هدر باعث وحشت قبل از آفساید پرچم متوقف شد و آرسنال به ثمر رساند از دوباره.

ویرژیل van Dijk شد اینچ به دور از حل و فصل لیورپول را هنگامی که خود را هدر از الکساندر-آرنولد گوشه cannoned کردن نوار درست قبل از نیمه وقت.

داشتن تبدیل عنوان مسابقه به صفوف وجود دارد متمایز عدم وجود لبه در مورد لیورپول که آنها نیز مختل و عدم وجود خود را خستگی ناپذیر کاپیتان جردن هندرسون به دلیل مصدومیت همسترینگ.

این رام جو در به طور معمول خشن آنفیلد پیشنهاد لیورپول طرفداران شدن بودند راضی به عنوان به خوبی.

ضعف توسعه یافته به نیمه دوم لیورپول به عنوان تلاش برای قرار دادن West Ham به شمشیر.

سنجش یک فرصت غیر منتظره, وست هام نصب یک نافذ حمله آورده است که آنها را غیر محتمل سرب در 54 دقیقه است.

علامت گذاری شریف در بر داشت Declan برنج در سمت راست و او به سرعت swivelled به شلاق در یک صلیب است که جایگزین Fornals جاروب خانه از هشت متری.

که سیگنال برای لیورپول به بالاخره از خواب بیدار از خواب و Fabianski ذخیره الکساندر-آرنولد شمع-راننده قبل از روبرتو Firmino رهبری را از نزدیک برد.

لیورپول فشار پاداش داده شد در دقیقه 68 با یک دست کمک از Fabianski به صلاح شات از اندی رابرتسون متقابل به نحوی میده از طریق پاهای خود را به شبکه است.

که تنظیم صحنه برای دیر سد لیورپول و وستهام قادر به ساقه جزر و مد زمانی که الکساندر-آرنولد شات goalwards در 81st دقیقه و یال شنود گذاشته به خالص خالی به لیورپول یکی دیگر از لحظه نقطه عطفی در یک فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>