لیورپول به یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اگر فصل نیست پایان: گزارش

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انگلیسی غول لیورپول خواهد شد تاج گذاری قهرمان لیگ برتر اگر فصل نمی تواند تکمیل شود, با توجه به رسانه های محلی گزارش. لیگ برتر تا به حال به متوقف شود پس از هفته 29 به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیورپول در آستانه پایان دادن به 30 سال خشکسالی قبل از فصل متوقف شد به دلیل شیوع.

لیورپول طرفداران ترس آنها نمی دیدن معشوق خود تیم بالابر عنوان به عنوان در پایان فصل به عنوان تهی و خالی نیز مطرح شده است.

با توجه به گزارش منتشر شده در دیلی میل لیورپول را تبدیل به قهرمانان انگلستان برای 19 زمان اگر فصل نمی تواند دوباره راه اندازی با توجه به Covid-19 بحران است.

یوفا — فوتبال اروپا حاکم بر بدن-روز پنج شنبه اعلام کرد که لیگ قهرمانان مدارک خواهد بود تصمیم گرفت در “شایستگی ورزشی’ که به معنی curent بالا چهار تیم در انگلستان را وارد مسابقات فصل آینده است.

بر این اساس لیورپول را به پایان فصل در بالای لیگ و از این رو می توان نام برد قهرمانان. این Anfield لباس 25 امتیاز جلوتر از مدافع عنوان قهرمانی منچستر سیتی, که یک بازی در دست است.

پس از 29 بازی لیورپول انباشته شده اند 82 اشاره کرد و موفق به برنده شدن فقط دو بازی – 1-1 قرعه کشی در برابر منچستر یونایتد 0-3 از دست دادن در برابر واتفورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>