لیورپول از سرگیری لیگ برتر عنوان پیشنهاد با تساوی بدون گل برابر اورتون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هیچ پیروزی برای لیورپول در این طولانی ترین روز سال و حتی دیگر صبر کنید شاید به پرچ عنوان. هنگامی که شما بوده ام به انتظار 30 سال — و پس از آن تاجگذاری با تاخیر سه ماه به دلیل یک بیماری همه گیر — صبر و انتظار است.

آرامترین از 236 Merseyside دربی با طرفداران دسترسی به Goodison Park, تولید بدون اهداف به عنوان Everton برگزار شد لیورپول 0-0 قرعه کشی در روز یکشنبه.

لیورپول بی سابقه است 23 امتیاز در مقابل. اما در حال حاضر دیگر به طوری که برخی از پیروزی بر کریستال پالاس در روز چهارشنبه در آنفیلد را مهر و موم عنوان. این سناریو نیاز به برنلی از دست دادن ندارد به مکان دوم دفاع از قهرمان منچستر سیتی در روز دوشنبه.

اما با هشت بازی باقی مانده لیورپول قابل توجهی فضای تنفس برای پایان دادن به خشکسالی و برنده داخلی اولین قهرمانی از سال 1990 است.

همچنین بخوانید: چلسی بازگشت به مبارزه به کسب پیروزی 2-1 در مبارزه ویلا

بازدید کنندگان از یک مایل در سراسر استنلی پارک خوش شانس بودند نه به از دست دادن به اورتون برای اولین بار در یک دهه.

کارلو آنچلوتی طرف نزدیک به برنده آن با 10 دقیقه برای رفتن به زمانی که دومینیک کالورت-Lewin شات ذخیره می شد Alisson و پیگیری از تام دیویس آمار ارسال.

با هیچ جمعیت وجود دارد آرامش را اغلب به شدت مورد اعتراض دربی هر چند لیورپول نیز برگزار شد بدون گل در دو سفر قبلی در اینجا.

تنها فوتبال است که طرفداران می تواند در Goodison Park یک خانواده kickabout در برابر یکی از غرفه های قبل از کیکآف.

همچنین بخوانید: نیوکاسل ضرب و شتم 10-مرد شفیلد یونایتد 3-0 در میان تصاحب مذاکرات

برای یک بار در دربی روز محکم بسته بندی شده ردیف تراس مسکن تا به حال هیچ طرفداران پایمال گذشته درب خانه یا تمیز کاری برای فضاهای پارکینگ. مشاوره از مقامات دولتی به دنبال داشت به عنوان طرفداران تا حد زیادی دور مانده اجازه می دهد تا یک بازی است که پلیس در ابتدا می خواستم به بازی در یکی دیگر از شهرستان به جلو بروید.

آنها حالا خیلی داخل که در آن حداکثر 300 نفر اجازه داده شد از جمله رسانه های کوچک مشروط در سراسر کوچک چوبی کرسی معمولا اشغال شده توسط طرفداران در ورزشگاه که برای اولین بار افتتاح شد در قرن 19.

پس از 103 روز صبر کنید برای بازگشت به لیگ برتر برای لیورپول جوئل Matip در نیمه اول میپره نزدیک ترین رهبران آمد به مصرف منجر شود.

در زمان غالب صدا بود که یک نوازنده ساکسیفون ملودی فیلتر کردن در از بیرون در این شب سرد به لیگ برتر رقابت شد در روز انقلاب تابستانی برای اولین بار در یک فصل است که باید منتهی به یک ماه پیش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>