لیورپول در حال آماده شدن برای کوتاه استراحت بین فصل: Jurgen Klopp

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول در حال آماده سازی برای یک استراحت کوتاه بین فصول به دلیل اختلال در جریان مبارزات انتخاباتی ناشی از COVID-19 pandemic, مدیر, Jurgen Klopp گفته است.

لیگ برتر امیدوار به راه اندازی مجدد نجومی-که معمولا به پایان می رسد در مارس — در ماه آینده. با نه دور از وسایل باقی مانده فصل را بیش از نشت به حداقل ژوئیه در حالی که 2020-21 کمپین راه اندازی شد برای شروع در اوت. 8.

“امروز ما آغاز شده با آموزش چیزهای خوب نمی بالاترین شدت اما پسر نگاه در شکل خوب” زیدان گفت: لیورپول در وب سایت. “ما نمی دانیم که دقیقا چه مدت ما, اما ما باید برخی از زمان برای آماده شدن بقیه این فصل و در حال حاضر فصل آینده چون من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت یک استراحت بین دو. ما دقیقا نمی دانند اما ما باید آماده برای یک و نه کوتاه استراحت بین دو فصل است.”

لیگ را تعیین کرده است 12 ژوئن را به عنوان آزمایشی برای راه اندازی مجدد از عمل و زیدان گفت: بازیکنان خواهد بود رانش مستقیم وارد عمل شدن بدون بازی های دوستانه.

“این یک پیش فصل برای ما. ما نمی دانیم که چه مدت است و ما نمی خواهد که تست بازی ها و یا دوستانه,” او اضافه شده است.

باشگاه در حال برنامه ریزی برای دیدار هفته آینده که لیگ تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها می توانند به حرکت به مرحله بعدی از آموزش که شامل تماس بگیرید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>