لیورپول پلیس هشدار ویروس تهدید پس از آنفیلد حزب

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هشدار در مورد جریان تهدید ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس پلیس را مورد انتقاد طرفداران لیورپول برای مهمانی در خیابان در خود هزاران نفر را به جشن این باشگاه پایان دادن به آن را 30 سال عنوان خشکسالی است. حامیان تنظیم کردن آتش و قرمز عود در خارج از آنفیلد در روز پنج شنبه شب پس از چلسی 2-1 پیروزی بر منچستر سیتی در لندن مسجل لیگ برتر جام برای لیورپول با هفت بازی باقی مانده است.

“اکثریت قریب به اتفاق طرفداران به رسمیت شناخته شده این واقعیت است که در حال حاضر زمان برای جمع آوری به جشن و تصمیم گرفت به مناسبت این رویداد با خیال راحت گفت:” راب Carden دستیار رئیس پاسبان از Merseyside پلیس. “آنها یک اعتبار به این شهرستان است. متاسفانه همانطور که ما را دیده اند در طول مستند دوره نه همه رعایت مقررات در محل. اگر چه اکثریت قریب به اتفاق جشن بودند اخلاق خوب تعداد زیادی از مردم تصمیم به جمع آوری در خارج از ورزشگاه.”

بیش از 1500 نفر کشته شده اند و پیمانکاری COVID-19 در لیورپول منطقه از ماه مارس.

“در روز های آینده ما می خواهیم هواداران به انجام کار درست و جشن می گیرند با خیال راحت با اعضای خانواده خود و در خود اجتماعی حباب” Carden گفت. “با انجام این کار شما در حفظ خود و خانواده و دوستان و همسایگان امن است. همانطور که همه ما می دانیم, Merseyside شده است به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 همه گیر و همه ما باید انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از افزایش مرگ و میر در جوامع ما.

“ما درک می کنیم مردم احساس خواهد شد خیلی خوشحال است که لیورپول امن لیگ قهرمانان اروپا برای اولین بار در 30 سال زمان خواهد آمد که طرفداران می تواند بازگشت به آنفیلد به تحسین این تیم و به جشن موفقیت خود را.”

نشانه های اطراف این شمال غرب شهرستان بندر خواهد بود روشن قرمز برای هفته آینده به علامت لیورپول برای اولین بار فارسی عنوان از سال 1990 است.

جو اندرسون, اورتون-حمایت شهردار از لیورپول خواست طرفداران به موقف اجتماعی فاصله. تجمع جمعی هنوز هم ممنوع از جمله بارها در بسته از ماه مارس به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“شور و شوق و هیجان طرفداران به وضوح بدان معنی است که آنها آماده بودند به خطرات متاسفانه و آن را ناامید کننده” اندرسون گفت. “اما آن را رفته است در حال حاضر آن را بیش از آنچه که ما رو به جلو نگاه به ساخت مطمئن شوید که مردم امن باقی می ماند در حال حاضر و مراقب در تمام دوران پس از پیروزی شب گذشته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>