لیورپول Man City ‘خود را’, گوید چلسی, رئیس, Frank Lampard

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیورپول و منچستر سیتی را تعیین معیار برای بقیه لیگ برتر به دنبال تیم فرانک لمپارد گفت: پس از متفکر 2-1 برنده بیش از شهر است که دست قرمز خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال روز پنج شنبه.

لمپارد که برنده سه لیگ برتر عنوان به عنوان یک بازیکن در چلسی تبریک لیورپول در یک کنفرانس خبری گفت این بود تا باشگاه های دیگر به آنها مطابقت و پپ گواردیولا ،

“من فکر می کنم برای سه فصل اخیر خود (لیورپول) و شهرستان بوده است خود به خود بسیار زیبا است که مقدار زیادی از کار,” او گفت:.

“این یک شکاف است که ما می خواهم به سعی کنید و نقض ما می خواهید به حرکت می کند تا نسبت به – آنها دو تا از بهترین تیم در جهان است. دوباره اعتبار به لیورپول برای آنچه آنها انجام داده ایم” لمپارد اضافه شده است.

نتیجه شکست خورده به داستان سریع و حادثه پر برخورد که در آن شهر تحت سلطه ادعا 65% در اختیار داشتن اما نیاز نفیس و پا زدن رایگان از سابق چلسی بازیکن کوین ده بروین به علائم.

چلسی تا به حال به دفاع از اما گرفت شانس خود را برای حرکت با پنج امتیاز جلوتر از منچستر یونایتد در نبرد برای جایگاه چهارم و یک آرزو لیگ قهرمانان.

همیشه پر انرژی Pulisic بود که پاداش با یک شروع شده توسط رئیس فرانک لمپارد پس از آمدن به عنوان جایگزین به گل برابر استون ویلا در روز یکشنبه مورد بهره برداری قرار ترکیبی بین بنیامین Mendy و Ilkay تونی کروس بعد از یک شهر مجموعه ای از قطعه.

آمریکایی فرار از خط نیمه راه قبل از اینکه با اطمینان سلتنج توپ گذشته Ederson برای باز کردن نمره در 36 دقیقه است.

ده بروین قرار داده و سطح شهر با ضربه آزاد خود که افزایش بیش از دیوار و آغشته به شبکه 10 دقیقه به نیمه دوم.

آن را در طول نادر تاخت و تاز به منطقه شهر است که چلسی به دست آورده سریع شانس برای Pulisic و جایگزین Tammy ابراهیم قبل از Fernandinho انجام یک والیبال-مثل کف دست زدن کردن خط و ور تایید مجازات.

Fernandinho فرستاده شد و Willian با آرامش به ثمر رساند از نقطه در 78 دقیقه است.

نتیجه برگ های شهرستان در 63 امتیاز با لیورپول بر غیر قابل بحث 86.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>