لیورپول را در آنفیلد پیروز بازگشت به زبان انگلیسی قهرمان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آنها راه می رفت به یکی دیگر از گارد افتخار بزرگ مستطیل شکل بنر بالا در سر کنی دالگلیش ایستاده خواندن: “Liverpool FC – قهرمانان دوباره”.

لیورپول بازیکنان شد و به خانه برگشت در آنفیلد برای نخستین بار پس از پیروزی یک انگلیسی برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا از سال 1990 است. این یک بازگشت پیروزمندانه ،

فاقد شدت و دقت آورده است که این تیم به عنوان ویرانگر مد لیورپول هنوز موفق به اضافه کردن یک 2-0 برنده بیش از استون ویلا به حرکت در نزد کشت و سوابق به کلاه یکی از بهترین بالا پرواز مبارزات.

گل در نیمه دوم توسط Sadio یال و کورتیس جونز امن 17 مستقیم از پیروزی در آنفیلد با فقط دو مورد نیاز – در برابر برنلی و چلسی – برای تکمیل 100 درصد صفحه اصلی ثبت خواهد بود که بی سابقه در لیگ برتر است. چهار پیروزی از پنج بازی گذشته و لیورپول نیز تصویب منچستر سیتی رکورد از 2017-18 از 100 امتیاز در یک فصل.

نه این که Jürgen Klopp لزوما شمارش. “تنها چیزی که من می گویند” لیورپول مدیر گفت: “این است که هیچ شانسی برای برنده شدن در پرونده اگر شما به طور مداوم فکر می کنم در مورد سوابق. “ما نمی خواهیم سوابق. ما می خواهیم سه امتیاز است.”

این چیزی است که لیورپول تقریبا همیشه در مدیریت برای به دست آوردن با این حال آن را بازی می کند. مشتاق به بازگشت از 0-4 از دست دادن در منچستر سیتی در روز پنج شنبه که در آن نگرش خود را به طور گسترده ای مورد سوال تیمهای بازیکنان بودند دوباره در بهترین خود را بدون حمایت از طرفداران خود را در داخل خالی ورزشگاه. اما آنها در نهایت زمین ویلا با انعطاف پذیری و غیر قانونی است که تیمهای جعلی است در تیم خود.

یال جاروب صفحه اصلی یک پایان زیرین میره در 71 برای 16 تیم از فصل قبل جونز تبدیل یک شات از 10 متر در 89 پس از اشاره به پایین از محمد صلاح برای اولین بار خود را هدف لیگ برتر.

“Jurgen Klopp تیم را ندارد خود پا کردن گاز” ویلا مدیر دین اسمیت گفت: با اذعان به تاثیر ساخته شده توسط سه لیورپول جایگزین — Jordan Henderson Georginio Wijnaldum و روبرتو Firmino – که پس از یک ساعت.

با مکان دوم شهرستان از دست دادن 1-0 ساعت بعد در ساوتهمپتون و لیورپول است که برای برنده شدن در این لیگ با یک رکورد حاشیه. سرب است که در حال حاضر با 23 امتیاز چهار تا بیشتر از بزرگترین تا کنون نهایی, حاشیه های تعیین شده توسط شهر در 2017-18.

گواردیولا را به دور بلوز

منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا از دست داده است سه فورا بازی در لیگ برای اولین بار به عنوان یک مربی. که ناخواسته رکورد مهر و موم شده بود توسط یک در نیمه اول با تعجب هدف از Che Adams.

این مهاجم ساوتهمپتون نشده بود به ثمر رساند در اولین بازی فصل در این باشگاه است اما در 30th ظاهر او اعدام یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن از حدود 40 متر است که در سمت بیش از شهر دروازه بان Ederson Moraes و فر به unguarded net.

شهر بازیکنان فاقد لبه برش آنها در 4-0 به پیروزی لیورپول در پنج شنبه, عدم نمره با وجود داشتن 26 عکس در این بازی در غالب عملکرد در سنت مری ورزشگاه. شهرستان است که هنوز هم به احتمال زیاد به پایان دوم در لیگ به دلیل سرنگون قهرمانان هشت نقطه روشن از مقام سوم لستر.

West Ham خنثی

West Ham inched نزدیک به ایمنی با وجود دو بار پرتاب دور منجر به جلب 2-2 در نیوکاسل. جونجو شلوی 67 دقیقه حمله برای میزبان لغو کردن یک هدف توسط توماس Soucek تنها 92 ثانیه زودتر انکار وستهام بازگشت به عقب برد و پس از آن تعجب آور پیروزی بر چلسی در اواسط هفته.

West Ham 16 در 20 تیم لیگ چهار امتیاز بالاتر از دو تیم در منطقه سقوط — 18-محل استون ویلا و 19-محل بورنموث. نیوکاسل در محل 12th و ایمن از سقوط.

تیغه Blunted

شفیلد یونایتد بازیکنان از سر لیگ برتر با یک ضربه خارج در صلاحیت لیگ قهرمانان. در حال حاضر بهترین آنها در واقع می تواند امید برای یک محل در لیگ اروپا.

1-1 قرعه کشی در برنلی چپ ایران هفت امتیاز در مکان پنجم است که در حال حاضر نهایی لیگ قهرمانان اروپا مرحله مقدماتی نقطه اما تنها یکی پشت سر آرسنال در مکان هفتم است که به کسب لیگ اروپا صلاحیت در این فصل است. جان اگان امن قرعه کشی با 80 دقیقه اکولایزر لغو کردن همکار مرکز بازگشت جیمز Tarkowski هدف برای رئال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>